Ümraniye Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 22. Mayıs 2023

Ümraniye Solar Paneli

Ümraniye Solar Paneli  Daxler Enerji güneş panellerinin güneş panellerini kullanarak kayıpları telafi etmesi ve kar elde etmesi tarihsel olarak yaklaşık 20 yıl sürmüştür. Ancak günümüzde bu süre 6-7 yıla indirilmiştir. Bu durum tüketiciler için daha çekici ve ilgi çekici olarak değerlendirilmektedir. Bu nedenle güneş panellerine olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Ümraniye Solar Paneli hedefi yerli üretimi enerjide dışa bağımlı hale getirerek ülke ekonomisini canlandırmak. Bu doğrultuda müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ürünler, güneş panelleri ve mekanik montaj çözümleri sunmaktayız. Bu sefer asla bitmeyecek.

Güneş panelinin verimliliği, kullanım süresi boyunca kademeli olarak düşecektir. İlk on yılda standart test koşullarında ölçülen fabrika üretkenlik oranları,  bu değerden 10 ila 20 yıl sonra düşer. 20-30 yıl ek onay gibi değerler performans garantisi olarak üretici onaylı değildir. Ümraniye Solar Paneli Daxler Enerji.

Ümraniye Solar Paneli Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güneş paneli satın alırken  kullanılacağı projeye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Örneğin üzüm bağları için güneş panelleri, karavanlar için güneş panellerinden farklıdır. Alternatif olarak tarımsal sulama sistemlerinde kullanılan güneş panelleri, çatıya monte güneş panellerinden farklıdır. Öncelikle planınızı tanımlayın ve güneş enerjisi ile çalıştırmak istediğiniz cihazları bir kağıda yazın. Bu nedenle, projeniz için doğru güneş panellerini satın almak bir numaralı önceliğiniz olmalıdır. Ayrıca bir enerji şirketinden güneş panelleri almanızı öneririz. Bazı kişiler başka firmalardan alınan güneş panellerinin ucuz olmasından endişe duyabilir.

Bir güneş paneli seti bir güneş paneli, bir pil (pil: jel pil, lityum Lifepo4) ve bir invertörden oluşur. Bu uyumlu cihazların birleştirilmesi bir güneş paneli seti oluşturur. Güneş paneli seti ihtiyaçlarınıza göre değişecektir. Örneğin, şaraphanenin güneş paneli kiti, şaraphanenin aydınlatma lambalarına, televizyonlarına, buzdolaplarına ve telefon şarj cihazlarına güç sağlamak için kullanılır. Karavan Güneş Paneli Kiti, karavanınızın enerji ihtiyacı için elektrik üretmek üzere güneş panelleri kullanmanızı sağlar. Karavan, monokristal, yüksek verimli güneş panelleri kullanıyor. İster Beyaz Deniz’de bir karavan gezisi, ister Doğu’ya bir yolculuk olsun. Bir karavan güneş paneli elektrik ihtiyacınızı karşılayabilmelidir. Solar Paneli için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

×