Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 8. Ağustos 2023

Tavşanlı Güneş Paneli

Daxler Energy Tavşanlı Güneş Paneli montajı genellikle iki şekilde yapılmaktadır. Kırsal alanlarda, genellikle fabrikaların, çiftliklerin veya evlerin çatılarına büyük güneş enerjisi santralleri kurulmaktadır. Yere monte güneş modülleri tipik olarak 50 cm iniş yüksekliğine sahiptir. Bu, aşırı tozlaşmayı ve verim kaybını önlemek içindir. Arazi kurulumlarında zemin yapısı çok önemlidir. Kartal Güneş Paneli yapıları yumuşak zemine çakılır ve taşlı ya da kayalık alanlarda betonla takviye edilmektedir.

Evlerimizde ve şebekede bulup kullandığımız elektrik alternatif akımdır. Aslında, güneş enerjisi üretiminden elde edilen elektriği doğrudan kullanmamaktadır. Doğru akımı (doğru akım) alternatif akıma (alternatif akım) dönüştürmek için bir invertör  gereklidir. Evirici, bu sistem tarafından üretilen gücü kullanmak için önemli bir bileşendir.

Web sitemiz ya da diğer iletişim kanallarımız sayesinde size bir telefon kadar uzaklıktayız.

Bugün dünyadaki hemen hemen her işletmenin sorunsuz çalışması ve çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılaması için güce ihtiyacı var. İnsanların ihtiyaçları karşılanırken dünyaya onarılamaz zararlar verebilmektedir. Ancak enerji üreten güneş panelleri özellikleri sayesinde ekonomik ve çevre dostu seçeneklerden biridir. Farklı modeller, çalışan küçük oyuncaklardan büyük binalara ve alanlara güç sağlamaya kadar geniş bir kullanım yelpazesine izin verir. Tavşanlı Güneş panelleri kurmak, fosil yakıtlara olan bağımlılığınızı azaltır ve elektrik faturanızda tasarruf sağlar. Şirketinizin üretim operasyonları için yeterli gücü sağlayan güneş panelleri kurarak elektrik faturanızdan tasarruf edebilirsiniz. Solar panellerinin işyerlerinde ve fabrikalarda kullanılması bu anlamda pek çok avantaj sunmaktadır.

Güneş Enerjisinden Sanayi Sektöründe Yararlanılmaktadır

Binalara kurulan paneller sayesinde elektrik, sıcak  ve soğuk su üretimi gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Bunun dışında günlük hayatımızda kullandığımız saatler, cep telefonu pilleri, ulaşım araçları gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Gelişmiş ülkeler artık katı yakıtların neden olduğu çevre sorunlarını hafifletmek için  alternatif bir çözüm olarak güneş enerjisini kullanıyor.

Yenilenebilir enerjinin yaygın kullanımı için verimliliği artırmak ve müşterilere fayda sağlamak amacıyla fotovoltaik sistemler üretilmektedir. Güneş jeneratörü olarak da adlandırılan ürünler, evinizdeki beyaz eşyaların uzun süre çalışmasını sağlar. 5KW’lık bir güneş paneli, konforlu bir yaşam arayan ortalamanın üzerinde evlerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Çatınızdan enerji üretebilirsiniz

 

×