• ANASAYFA
  • Taşınabilir Güneş Enerji Paneli
Taşınabilir Güneş Enerji Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 21. Nisan 2023

Taşınabilir Güneş Enerji Paneli

Taşınabilir güneş enerji paneli, sabit bir kurulum gerektirmeyen, taşınabilir. Ve hareket halindeyken güneş enerjisini elektriğe dönüştürebilen bir güneş paneli olarak tanımlanmaktadır . Zemine, çatıya veya ihtiyaç duyduğunuz alana sahip olduğunuz herhangi bir yere kurulmaktadır. Genellikle katlanabilir bir yapıya sahip olan portatif güneş panelleri özellikle kampçılık gibi aktivitelerde yardımcınız olmaktadır.

Taşınabilir güneş enerji panelleri hemen hemen her yerde kullanılabilir. Teknelerde, karavanlarda veya dağ evlerinde güneş panellerinin kullanımı yaygındır. Aynı zamanda kamp yapmak için güneş panelleri kullanmak da oldukça caziptir. Bir dağ evinde tatil planlıyorsanız, taşınabilir güneş panelleri sayesinde birçok elektrikli cihaz parmaklarınızın ucunda. Güneş panelinin performansı, kullanılabilecek elektrikli ekipmanı belirlemektedir. 380V taşınabilir güneş paneli ile hemen hemen her elektrikli cihazı kullanmaktadır. Taşınabilir bir 220V güneş paneli, çamaşır makineleri ve buzdolapları gibi cihazlara güç sağlar.

Güneş Panelleri

Güneş panellerinin yüzeyine baktığımızda bu panellerin küçük hücrelere ayrıldığını görmekteyiz. Her hücre iki ince silikon tabakasından oluşmaktadır. Güneş ışığı panele çarptığında, fotonlar iki silikon katman arasında bir elektrik alanı oluşturmaktadır. Bundan dolayı elektrik alan, bara adı verilen ince metal şeritler tarafından toplanır ve aküde depolanmasını sağlarız.

Bir şirket olarak, yalnızca ekonomik getiri sağlamak değildir. Aynı zamanda dünyanın temiz enerjiye geçişinde kilit bir rol oynamak da bizim sorumluluğumuzdur. Daxler Enerji, konut ve endüstriyel güneş enerjisi sistemlerinin tasarımı,vkurulumu ve bakımı konusunda geniş deneyime sahiptir.

Ekibimiz, müşterilerimize güneş enerjisi teknolojisi, tasarım kurulumu, proje finansmanı ve yerel pazar bilgisi konularında kapsamlı deneyim ve uzmanlık sağlamaktayız. Sonuç olarak finansal ve çevresel faydaları en üst düzeye çıkarmak için her zaman müşteri odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.

Böylelikle büyüyen pazar payımız, yenilikçi DNA’mız ve geleceğe yönelik vizyonumuzu paylaşan iş ortaklarımız ve müşterilerimizin güveniyle mümkün olmaktadır. Daxler Enerjiyi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Daxler Enerji, Türkiye merkezli bir enerji şirketidir ve yerli üretim güneş panelleri üretmektedir. Şirket, 2017 yılında İstanbul’da kurulmuştur ve Türkiye’nin güneş enerjisi sektöründe önde gelen şirketlerinden biridir. Daxler Enerji’nin ürettiği güneş panelleri, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olup, uzun ömürlü, yüksek verimli ve dayanıklıdır. Ayrıca, şirketin ürettiği güneş panelleri TÜV Rheinland ve CE gibi uluslararası sertifikalarla da doğrulanmıştır. Türkiye’deki birçok güneş enerjisi projesinde Daxler Enerji’nin ürünleri kullanılmaktadır ve şirket, yerli üretim güneş panelleri konusunda lider konumdadır.

 

×