Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 8. Ağustos 2023

Susurluk Güneş Paneli

Susurluk Güneş Paneli, çatınızı çıplak bırakmak yerine en popüler yenilenebilir enerji kaynağı olan güneş panelleri ile enerji ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Elektrik faturanız gibi taksitlendirebilir veya daha düşük  ödeme planı ile hemen birikim yapmaya başlayabilirsiniz. İşletme maliyetlerinin önemli bir bölümünü oluşturan enerji maliyetlerini düşürerek rekabet gücünüzü artırabilir ve şirketinizin karlılığını artırabilirsiniz. Çatınız ihtiyaç duyduğunuzdan daha büyükse, hem faturanız daha düşük olur hem de ek gelir elde edebilirsiniz.

Türkiye, dünyadaki konumu nedeniyle güneş enerjisi parametrelerinde birinci sırada yer almaktadır. Bu nedenle, güneş enerjisinin parametreleri şu şekildedir. Gelen güneş radyasyonunun yoğunluğu ve güneşin geliş açısı, verimliliğe uygun sıcaklık, güneşlenme süresi ve teknolojisidir.

Güneş enerjisinin elektrik üretimindeki payının artması, bu alandaki araştırmaları giderek daha önemli hale getiriyor. Böylelikle işletmelerin güneş enerjisi kurulumları için güneş enerjisi alanları, fabrikalar, endüstriyel alanlar ve soğuk hava depolarının çatıları  tercih edilen yerlerdir.

Susurluk Güneş Paneli Faydaları

  • Güneş sınırsız ve bedava.
  • Elektrik faturalarınızı ortadan kaldırın veya azaltın.
  • Çevreye ve canlılara zarar vermeyen temiz
  • Modüler ve taşınabilmekte olduğundan, gerektiğinde sisteminize ekleyebilirsiniz.
  • Elektriği üretildiği yerde tüketme imkanı sunar.

Güneş enerjisi üretiminin gerçekleştirilmesine yönelik ilk adım olarak güneş panelleri kurmaya başlayacağız. Güneş paneli, güneş enerjisini depolayan bir sistemdir. Bu nedenle güneşi en çok alan çatılara monte edilmektedirler. Güney tarafındaki özel arazi önemli ölçüde daha karlı. Bazen rüzgar güneş panelinden esmektedir. Bu nedenle, montaj işlemi mümkün olduğunca dayanıklı olmalıdır.

Güneş paneli dıştan içe alüminyum çerçeve, izolasyon ve özel temperli camdan oluşmaktadır. EVA hücreler, arka tabakalar ve bağlantı kutularından oluşur. Teknolojik gelişmeye paralel olarak hücrelerin verimliliği de her geçen yıl artmaktadır.  Susurluk Güneş Paneli Daxler Energy.

Bir güneş paneli sistemi kullanmak, üretimi daha kolay ve daha ucuz hale getirir. Bu; irili ufaklı birçok ürün, makine ve sistemi çalıştıracak kadar güç üretmektedir. Çeşitli solar panelleri, dünyaya çarpan ışınları yakalamakta ve insanların kullanabileceği enerjiye dönüştürmektedir. Uygulama alanı ve üretim hızına bağlı olarak, ışığın doğrudan görülebileceği çeşitli boyut ve fonksiyonlarda cihazlar kurulmaktadır.

 

×