Sultangazi Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 11. Mayıs 2023

Sultangazi Solar Paneli

Daxler Enerji Modülü, Sultangazi Solar Paneli,  yüksek verimliliğiyle de dikkat çekiyor. Bu verimlilik, daha az panel ile daha fazla enerji üretimi anlamına gelmektedir. Uzun vadede maliyetleri azaltın. Daxler Enerji, güneş panellerinin yanı sıra kurulum ve bakım hizmetleri de sunuyor. Profesyonel kadromuz müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunacaktır.

Sultangazi Solar Paneli, Daxler Enerji geniş bir güneş paneli yelpazesi sunmaktadır. Konut, ticari ve endüstriyel kullanım için çeşitli kapasitelerde güneş panelleri üretiyoruz. Paneller bu nedenle farklı ihtiyaçlara uyum sağlamaktadır. Böylece farklı sabitleme seçenekleri sunmaktadır. Bu sistemde güneş ışığı ana enerji kaynağıdır. Foton adı verilen yüksek enerjili parçacıklar içeren güneş ışınları güneş paneline çarpar. Bir güneş panelinin yüzeyi, güneş pili adı verilen parçacıklarla kaplıdır.

Güneş Panelleri

Güneş pilleri silikondan yapılmıştır. Doğada oksijenden sonra en yaygın yarı iletken element silisyumdur. Bu sayede hücre sayesinde panele çarpan fotonlar bir voltaj oluşturarak elektrik enerjisi açığa çıkarılmaktadır. Bir foton güneş hücresine çarptığında, elektronun p-tipi silikon tabakayı yüklediği enerji seviyesi, elektronun yarı iletken malzemeden geçmesine izin verecek bir seviyeye yükselir. Yarı iletken malzemeye nüfuz eder ve n-iletken silikon tabakasına ulaşır. Yani güneş ışınları iki farklı silikon tabakası arasından panel yüzeyine çarptığı sürece elektron akışı olacaktır. Elektrik enerjisi üretir.

Daxler Enerji, Sultangazi Solar Paneli müşterilerine  en iyi fotovoltaik sistem seçeneklerini sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en önemli hedefimizdir. Bu itibarla şirketin hedefi, müşterilerinin ihtiyaçlarını yüksek kaliteli, ekonomik güneş enerjisi sistemleri ile karşılamak ve çevre dostu bir enerji kaynağı sağlamaktır. Daxler Enerji güneş, rüzgar ve hidro enerjiye dayalı çözümler üretir. Güneş ışığının yeryüzüne çarpmasıyla oluşan elektrik enerjisine güneş enerjisi denir.

Sultangazi Solar Paneli, Daxler Enerji‘nin güneş paneli sisteminin kullanımı ücretsizdir. Güneş enerjisi, bir sıcak su sisteminin oluşturulmasında akla gelebilecek her türlü teknolojik cihaza güç sağlama potansiyeline sahiptir. Artık bu uygulamalarda yaygın olarak kullanılan fotovoltaik sistemlere odaklanılmaktadır. Öncelikle güneş enerjisi sistemi seçerken dikkat etmeniz gerekiyor. Güneş enerjisi sisteminin önceliği çok önemlidir. Dolayısıyla sistem, mahallin güç veya ısı ihtiyacını karşılayabilecek seviyededir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir diğer detay da güneş sisteminin yerleşimidir.

×