Güneş Enerjisi
Daxler Enerji A.Ş. 31. Temmuz 2023

Sultandağı Güneş Enerjisi

Sultandağı Güneş Enerjisi  Daxler Enerji. Enerji dönüşümü için gerekli yatırımları üstleniyoruz. Veya ihtiyaçlarınıza ve şartlarınıza bağlı olarak, yatırım fonlarınız için sizinle ortak olacağız. Çözüm ortağınız olarak, sözleşme süresi boyunca, akdedilen Enerji Performans Sözleşmesi’nde (EPS) belirtilen fiyat üzerinden aylık olarak ödeme alırsınız. Bu, onları ilk yatırım finansmanının ağır yükünden kurtarır ve onlara yatırımlarını başka alanlara kaydırma fırsatı verir.

Sultandağı Güneş Enerjisi  Daxler Enerji, yüksek kaliteli solar paneli kitlerinin yanı sıra müşterilerine uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Şirket, müşterilerine yüksek kaliteli güneş  panellerini rekabetçi fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sonuç olarak müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde; müşterilerine en uygun fiyata güneş panelleri kurma desteği sunmaktadır.

Keşif aşamasında gerekli  belgeleri paylaşıyoruz. Ardından güneş enerjisi santrali kurulumu için gerekli ön koşulları  sağlıyoruz. Özel bir çözüm oluşturup, projelendirip, projenin uygulanmasına özel sözleşme imzalayacağız. Bir enerji performans modeli, bir  güneş enerjisi santralinin performansını garanti eder. Şirketinizin gelecekteki iş genişleme tahminine göre işletmenizde güneş enerjisi santralleri kurmanın ekonomik faydalarını hazırlayın ve paylaşın.

Bir arabanın veya onlarca arabanın sığabileceği bir otopark, şekli doğru olmasa bile rahatlıkla güneş enerjisi santraline dönüştürülebilmektedir. Otopark güneş enerjisi sistemi kurulumu ve fiyat teklifi için bugün bize ulaşın.

Bir güneş paneli kaç kW elektrik üretir?

400 watt güneş paneli modellerine göre saatte 0,4 kw elektrik üretülmektedir. Ortalama 7 saat güneş ışığı alan paneller, günde yaklaşık 2,8 kw elektrik üretebiliyor. 275 watt güneş paneli modelleri saatte 0,275 watt elektrik üretir. Günlük ortalama üretim kapasitesi 1925 kW’dır. Kişiler aynı hesaplama ile istenilen panel watt değerini kolaylıkla belirleyebilirler.

Daxler Energy, müşterilerine yüksek kaliteli güneş  panelleri sunmaktadır. Ayrıca uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz. Şirket, müşterilerine yüksek kaliteli güneş  panellerini rekabetçi fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle Daxler Energy’nin müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde; Güneş paneli sistemlerini uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Solar paneller kurmak faydalı mı? Güneş panelleri ile elektrik faturanızdan tasarruf edin. Doğru güneş paneli gücü seçimi ile üretilen enerji evinizin çatısında depolanabilir. Bu enerji, istediğiniz elektronik cihazlara güç vermek için kullanılabilir. Alternatif olarak çatınızdaki güneş panelleri ile elektrik üretebilir ve böylece üretilen elektriği bir dağıtım şirketine satabilirsiniz.

Daxler Energy

×