Seydişehir Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 8. Mayıs 2023

Seydişehir Güneş Paneli

Seydişehir Güneş Paneli performansı, kullandığımız elektrikli ekipmanı belirler. Portatif 380V güneş panelli hemen hemen tüm elektrikli cihazlarla çalışır. Taşınabilir bir 220V güneş paneli, çamaşır makineleri ve buzdolapları gibi cihazlara güç sağlamaktadır.

Seydişehir Güneş paneli yüzeyine baktığımızda bu panellerin küçük hücrelere ayrıldığını görebiliriz. Her hücre iki ince silikon tabakasından oluşur. Güneş ışığı panele çarptığında, fotonlar iki silikon tabaka arasında bir elektrik alanı oluşturur. Bu nedenle elektrik alan, bara adı verilen ince metal şeritler tarafından toplanmakta ve bir bataryada deoplanmaktadır. Büyüyen pazar payımız, yenilikçi DNA’mızı ve gelecek vizyonumuzu paylaşan iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin güveniyle mümkün olmaktadır. Daxler Enerji seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sürdürülebilen bir gelecek yaratmak için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Güneş enerjisi, zararlı gazlar yaymadan doğrudan güneş ışığından elde edilen temiz enerjidir. Güneşin hidrojen çekirdeklerinin yaklaşık yarısı birleşerek helyum çekirdeklerini oluşturur. Bu süre zarfında çok fazla enerji açığa çıkar. Güneş enerjisi, bu yenilenebilen enerji kaynakları arasında en önde gelen çözüm seçeneklerinden biridir. Yatırım maliyetleri ve kullanım kolaylığı gibi avantajlar, güneş enerjisi sistemlerini rekabette önde tutmaktadır. Bu enerji türü hayatımızın birçok alanında etrafımızı sardığı gibi evimiz, iş yerimiz gibi yerlerin ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarının karşılanmasında da karşımıza çıkmaktadır.

Güneşte meydana gelen reaksiyonlarla üretilen enerjinin bir kısmı dünyaya ulaşan ışıma enerjisidir. Radyasyonun paneller kullanılarak elektrik enerjisine dönüştürülmesi işlemi bu nedenle bir güneş enerjisi sistemini tanımlar.

Güneş Enerjisi Sistemi

Yeryüzüne çarpan güneş ışınlarından yararlanmak için oluşturulmuş bir mekanizmadır. Böylece kurulan sistemin verimine bağlı olarak güneş ışınlarından 0 dereceye kadar güneş enerjisi elde edilmektedir. Ayrıca yükselen petrol fiyatları, küresel ısınma ve kirlilik gibi sorunlar 1970’lerden beri var. Bu sorunlar, daha ucuz ve daha temiz enerji kaynaklarına olan talebi artırıyor. Bu sebeple, güneş enerjisi sistemlerine yönelik araştırmaların artmasına neden olmuştur.

Daxler Enerji, müşterilerine güneş enerjisi sistemleri için en iyi seçenekleri sunar. Ayrıca müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en önemli hedefimizdir. Bu nedenle amacı, müşterilerinin ihtiyaçlarını yüksek kaliteli, uygun fiyatlı güneş enerjisi sistemleri ile karşılamak ve çevre dostu bir enerji kaynağı sağlamaktır. Son olarak Daxler Enerji güneş, rüzgar ve hidro enerjiye dayalı çözümler üretir.

Daxler Enerji A.Ş.
Adres: Büyükkayacık OSB Mah. 102. Cad. No: 3/1 42280 Selçuklu / Konya
E-Mail: info@daxlerenergy.com
Telefon: 444 95 77

×