Selçuklu Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 8. Mayıs 2023

Selçuklu Solar Paneli

Selçuklu Solar Paneli performansı, kullanacağımız elektrikli ekipmanı belirlemektedir. Portatif 380V  solar panelli hemen hemen tüm elektrikli cihazlarla çalışır. Bir 220V solar paneli, çamaşır makineleri ve buzdolapları gibi cihazlara güç sağlamaktadır.  Solar panellerini kullanmanın birçok avantajı vardır. Aynı zamanda uzun vadeli maliyet avantajlarına sahiptir. Güneş panellerinin birçok avantajı vardır.

Yerli solar paneli gücü, temiz ve tükenmeyen bir enerji kaynağıdır. Enerji üretimi için petrol, kömür ve doğal gaza bağımlılığı azaltın. Böylece bu fosil yakıtlar hava, su ve toprak kalitesini etkileyen ve küresel ısınmaya katkıda bulunan zararlı emisyonlar üretir. 2000 ile 2065 yılları arasında Dünya’nın önceki 65 milyon yılda olduğundan daha fazla hayvan ve bitki  türünü yok edeceği tahmin ediliyor. Selçuklu Taşınabilir güneş panelleri, kalıcı kurulum gerektirmeyen ve hareket halindeyken güneş enerjisini elektriğe dönüştürebilen  Selçuklu solar paneli olarak tanımlanmaktadır. Evlerimizde ve şebekede bulup kullandığımız elektrik AC’dir. Aslında, güneş enerjisi üretiminden elde edilmekte olan elektriği doğrudan kullanmaz.

Doğru akımı (doğru akım) alternatif akıma (alternatif akım) dönüştürmek için bir invertör  gereklidir. Evirici, bu sistem tarafından üretilen gücü kullanmak için önemli bir bileşendir.  İnvertör cihazına gelmekte olan güç kaynağı evde kullanmakta olduğunuz cihazlar tarafından kesilmez. Yoksa yeniden yüklemeden mi kullanıyorsunuz? Enerji talebi üretimi, dünyaya güneş ışığının  ulaşmaması ve konut güç tüketimindeki artış nedeniyle  değişmektedir. Şebeke gücü, güneş enerjisinin yeterli güç üretemediği veya talebi karşılayamadığı durumlarda kullanılmaya devam eder. Daxler Enerji bu konuda temerrüde düşmemiştir.

 Solar Paneli Kullanmanın Avantajları

  • İhtiyacınız olan elektriği böylece bedavaya alabilirsiniz,
  • Enerji üretimi sırasında sera gazı oluşmaz,
  • Sektör geliştikçe istihdam ve yeni iş imkanları artıyor.
  • Paneller dünya çapında kullanılabilmektedir.
  • Dağıtık enerji üretimine uyumluluk sayesinde azaltılan hat maliyetleri,
  • solar panelleri ile donatılan binaların değerini artırmak,
  • solar paneli teknolojisi hala gelişmektedir ve açık bir sistemdir.
  • Elektrik hatlarından bağımsız olarak elektrik üretmek bağımlılığı azaltmaktadır,
  • Fosil yakıtların aksine bitmeyen bir kaynaktan elektrik üretme yeteneğidir.

Daxler Enerji, Selçuklu Solar Paneli yanı sıra kurulum ve bakım hizmetleri de sunmaktadır. Profesyonel kadromuz müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

×