Pendik Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 11. Mayıs 2023

Pendik Güneş Paneli

Pendik Güneş Paneli sessiz çalışır ve aynı zamanda güç sağlar. Çevreye zararı yoktur. Bütünlük sadece gürültü emisyonu değil, aynı zamanda kirletici emisyonu anlamına da gelir. Karbon monoksit yaymadığı için çevre dostudur.  Bu nedenle, yetkin ve iyi kaynaklara sahip bir EPC şirketi, projenin PV aşamasında başarıyla tamamlanmasında önemli bir  rol oynayacaktır. Pendik Güneş paneli , Daxler Enerji.

Daxler Energy Barn solar paneli kurulumu ücretsizdir. Güneş enerjisi, bir sıcak su sisteminin oluşturulmasında akla gelebilecek her türlü teknolojik cihaza güç sağlama potansiyeline sahiptir. Şimdi odak noktası,  bu uygulamalar için yaygın olarak kullanılan fotovoltaik sistemlerdir. Öncelikle güneş enerjisi sistemi seçerken dikkat etmeniz gerekiyor. Güneş enerjisi sisteminin önceliği çok önemlidir. Bu da sistemin, bulunduğu yerin güç veya ısı ihtiyacını karşılayabilecek seviyede olduğu anlamına gelir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir diğer detay da güneş sisteminin yerleşimi. Güneş panellerinin montajı çok dikkatli yapılmalıdır. Aksi halde sistemdeki en ufak bozulmalar bile güneş enerjisinden beklenen faydayı sağlayamaz.

Güneş Paneli Maliyeti Nedir?

Mevcut güneş panellerinden daha hafif ve daha esnek olan malzemelerden yapılmış güneş panelleri vardır. Teknelerde, gemilerde, elektrikli bisikletlerde ve diğer önemli alanlarda yaygın olarak kullanılan bu ürün, eğimli tavanlar için büyük avantajlara sahiptir. Eğimli çatılara sıradan güneş panelleri  montajının zor olduğu durumlarda bile çatı yalıtımına zarar vermeden kurulmaktadır. Solar modüller genellikle iki şekilde kurulmaktadır. Kırsal alanlara büyük ölçekli güneş enerjisi santralleri kuruluyor. Ancak, genellikle fabrika, çiftlik veya konut çatılarına kurulurlar. Yere monte güneş modülleri tipik olarak 50 cm iniş yüksekliğine sahiptir. Bu, aşırı tozlaşmayı ve verim kaybını önlemek içindir.

Daxler Enerji Pendik Güneş paneli. Arazi kurulumlarında zemin yapısı çok önemlidir. Güneş paneli yapıları yumuşak zemine çakılmaktadır ve taşlı ya da kayalık alanlarda betonla takviye edilmektedir. Bir çatıya monte edilirken, çatının eğim açısı çok önemlidir. Düz bir çatı üzerine inşa edilmeli ve benzer bir aydınlatma yapısı güneş panellerini eğecek şekilde eğilmelidir. Çatı beşik çatı ise eğim gerekli değildir. Güneş panelleri montajı yapılırken en önemli nokta panelin ön yüzünün güneye bakması ve cephede gölge olmamasıdır.

Daxler Enerji A.Ş.
Adres: Büyükkayacık OSB Mah. 102. Cad. No: 3/1 42280 Selçuklu / Konya
E-Mail: info@daxlerenergy.com
Telefon: 444 95 77

×