Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 8. Ağustos 2023

Orhangazi Güneş Paneli

Orhangazi Güneş Paneli ile hedefimiz enerjide dışa bağımlı olarak ülkemizde yerli üretim yaparak ülke ekonomisine fayda sağlamaktır ve bu doğrultuda müşterilerimize güneş panelleri ve mekanik montaj çözümlerini kaliteli ve güvenilir ürünlerle sunmaktayız. Bu süre hiç bitmeyecek. Şu anda kullandığımız petrol ve doğalgaz gibi enerji türlerinin yakında tükeneceğini ve bu yakıtlara dayalı olarak üretilen sistem ve altyapıların tamamen çökeceğini söylemek yanlış olmayacaktır. Ama güneş enerjisi dünya var oldukça bizimle olacak ve insanlığın sonuna kadar var olacaktır. Bu nedenle yapılan her yatırımın kısa süreli değil, sonsuza kadar kalıcı olduğu düşünülmelidir.

Dünyanın içinde bulunmakta olduğu kritik durum nedeniyle yenilenebilen enerji kaynaklarının kullanımı her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Bu nedenle günümüzde birçok tüketici yenilenebilen enerji kaynaklarının kullanımını desteklemektedir. Bu nedenle, Orhangazi solar panellerini kullanmanın popülaritesini hızla artırma şansı vardır.

Büyüyen pazar payımız, yenilikçi DNA’mızı ve gelecek vizyonumuzu paylaşan iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin güveniyle mümkün olmaktadır. Daxler Energy seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sürdürülebilen bir gelecek yaratmak için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Orhangazi Güneş Paneli Garanti

Ürünlerimiz 12 yıl garantilidir. Güneş panellerine ilgi her geçen gün artıyor!

Yenilenebilir enerji kaynakları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan güneş enerjisi sistemleri gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle ülkemizde günde yaklaşık 7-8 saat güneş ışığı alıyor. Güneş paneli teknolojisine olan ilginin artmasını doğrudan etkiliyor. Aynı zamanda sektöre özel teknolojik gelişmeler de bu anlayışa önemli katkılar sağlamaktadır.

Orhangazi Güneş Paneli için bizlere ulaşın.

Güneş ile tüm enerji ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Böylece  ihtiyacınızdan fazlasını üretirseniz elektrik satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Mülkünüze güneş enerjisi sistemi kurup toprak ve temiz enerjiye geçiş yapıp size en uygun teklifi almak için hemen bizimle iletişime geçin. Güneş panelleri, üzerine düşen güneş ışınlarını emerek elektriğe çeviren sistemlerdir. Orhangazi Güneş paneli bazen  bir evin elektrik ihtiyacını bina çatılarına kurarak karşılar. Veya hatta daha büyük alanlara  daha büyük paneller kurulursa bir endüstriyel bölgenin elektrik ihtiyacını  karşılar.

 

×