Manavgat Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 28. Mayıs 2023

Manavgat Güneş Paneli

Manavgat Güneş Paneli ile Karbon ayak izinizi azaltan ve çevreyi koruyan bir şirketin parçası olun. Elektrik bağlantılarının uzak olduğu kırsal alanlarda çok kullanışlı bir uygulama. Kurulumu kolay ve bakım gerektirmez. Bu, tek seferlik kurulum veya bakım maliyeti olmadığı anlamına gelir. Evinizin çatısına, terasına veya balkonuna kurulumu kolaydır. Kavisli yapısı güneş ışığının emilimini artırır. Bu eğimli yapı sayesinde kışın  kar ve yağmur suları birikmez. Manavgat Güneş Paneli sessiz çalışır ve aynı zamanda güç sağlar. Çevreye zararı yoktur. Bütünlük sadece gürültü emisyonu değil aynı zamanda kirletici emisyonu anlamına da gelir. Karbon monoksit yaymadığı için çevre dostudur. Manavgat Güneş Paneli, Daxler Enerji.

Güneş Paneli Verimliliği

Bir güneş modülünün verimliliği, standart test koşullarında (1000 W/m2) modül aydınlatıldığında 1 metrekarelik bir alanda üretilen güç ile ölçülür. Örneğin panel 1 m2 hücre alanı ile dikey olarak 1000 W/m2 güneş ışığına maruz bırakılırsa verim değeri 150 W/h olacaktır. Bir güneş panelinin verimliliği, kullanılan hücre tipine, hücre tasarımına ve kalitesine, camın ve diğer bileşenlerin kalitesine bağlıdır. Japonya’daki ortalama radyasyon dozu 1300W/m2’dir, bu nedenle panel standartlarını aşan verim elde etmek mümkündür. Bir kristal panel -24, ince bir film panel -15 verim değerine sahiptir.Örneğin, 10 yıl sonra hala verime yakın olan bir güneş paneli, 20 yıl sonra bu değer  seviyelerine düşen bir verime sahip olur. Yararlı sayılan 30 yıla yaklaşan değerler. Zorlu çevre koşulları ve panellerin nadiren temizlenmesi de panel verimliliğini azaltan önemli faktörlerdir.

Daxler Enerji, farklı enerji gereksinimleri için çeşitli güç panoları mevcuttur. İnce film teknolojisinin yaygınlaşması bu ürüne olan talebi artıracaktır. İnce film teknolojisi, esnek bir yüzeye çok ince bir silikon tabakası uygulanarak silikon tabakanın esnek hale getirilmesiyle yapılır. Güneş enerjisi sistemlerinde en önemli konulardan biri güneş modüllerinin seçimidir. Fotovoltaik modüller kalite, garanti koşulları ve verimlilik açısından farklılık gösterir.

En ucuz güneş modüllerini arıyorsanız, dikkate alınması gereken birçok şey var. Daxler Enerji Manavgat Güneş Paneli. Örneğin, en ucuz panel satıcıları genellikle garantileri göz ardı eder ve satış sonrası desteği ihmal eder. Kaliteli bir panelist tipik olarak 25 yıllık sorunsuz performans sağlar. Size bir garanti verebiliriz. Mümkünse bu tür firmalardan güneş paneli almaya çalışın.

×