Köyceğiz Güneş Enerjisi
Daxler Enerji A.Ş. 28. Mayıs 2023

Köyceğiz Güneş Enerjisi

Köyceğiz Güneş Enerjisi ile güneş, sistemdeki tüm canlılar için sonsuz bir enerji kaynağı haline geliyor. Bu enerjiyi evinizde ucuz ve temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu nedenle, amacımız ihtiyatlı bir şekilde ev güneş paneli hizmetleri sağlamaktır.

Evin çatı katındaki boş alanın etkin bir şekilde kullanılmasıyla doğdu. Sonuç olarak, yerli elektrik üretim faaliyetlerine olan talep artmaktadır. Güneş enerjisi sistemi kurduğunuzda evinizin çatısı elektrik santrali olur. Bu elektrik üretim sisteminde ihtiyaç duyulan enerji tükenmez güneş tarafından sağlanmaktadır. Elektrik, güneş enerjisinden üretilir ve şebeke gücünden de tasarruf edilmektedir.

Daxler Enerji, verimlilik açısından da olağanüstü bir performans sergiliyor. Bu artan verimlilik, daha az  panel ile daha fazla enerji üretimine izin verir. Uzun vadeli maliyet tasarrufu için bizimle iletişime geçin. Köyceğiz Güneş Enerjisi hakkında bilgi almak ve bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Köyceğiz Güneş panelleri ile artık elektriğe para ödemenize gerek yok. Muhtemelen evinizde 25-26 güneş paneline de ihtiyacınız var. Kendiniz kolayca hesaplayabilirsiniz. İlk olarak güneş paneli monte edildiğinde 10 kwh civarına konulacaktır. Ancak, işte sık sık 10kWh kullanırım. Daxler Enerji artık daha yeşil bir dünya için enerji üretmek amacıyla yeşil sistemler kullanıyor.

Yenilenen Enerji

Güneş enerjisi en modern yenilenebilir enerji kaynağıdır. Dünya sürekli olarak güneş ışığına maruz kaldığından, gelen enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürmek için araştırmalar yapılmıştır. Güneş modülleri olarak adlandırılanlarda, ışık elektrik enerjisine dönüştürülmektedir. Güneş panelleri, dünyaya çarpan güneş ışığını daha fazla enerji dönüşümüne ihtiyaç duymadan elektrik enerjisine dönüştürür.

Bir fotovoltaik modül, İngilizce fotovoltaik teriminden türetilen bir fotovoltaik modül olarak da adlandırılmaktadır. Bu nedenle kelime, Yunanca ışık anlamına gelen phos ve elektromotor kuvvet anlamına gelen volt kelimelerinin birleşimidir. 10kWh’in altında güneş paneli kurmak için izin başvurusu yapmanız gereken yer, evinizin bağlı olduğu elektrik santralidir. Eviniz şebeke dışı ise ve dağıtım hizmetiniz yoksa zaten izne ihtiyacınız yok. 10 kWh’in altındaki şebekeye bağlı ev PV sistemlerinin hesaplanması için onay, bir GES belgesi şeklinde verilmektedir. Ev kullanımı için güneş paneli fiyatları hesaplanırken tek başına panellerin fiyatı yeterli değildir. Bizleri arayın. Çünkü kapsamlı bir sisteme ihtiyacımız var.

×