Keçiören Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 30. Mayıs 2023

Keçiören Solar Paneli

Keçiören Solar Paneli, Daxler Enerji. Güneş pili modüllerinde uzmanlaşmış bir şirket. Solar paneli, güneşten gelen ışığı yakalayarak elektrik enerjisine dönüştüren teknolojik bir cihazdır. Ayrıca bu cihazlar çevre dostu enerji kaynakları olarak kabul edilir. Daxler Enerji’nin burada son teknoloji ve kaliteyi sunmasının nedeni budur. Daxler Enerji, çok çeşitli güneş  modülleri sunar. Böylelikle şirket, konut, ticari ve endüstriyel kullanım için çeşitli boyut ve kapasitelerde güneş panelleri üretmektedir. Bu paneller farklı ihtiyaçlara uyum sağlar ve çeşitli montaj seçenekleri sunar. Daxler Enerji’nin güneş enerjisi modülleri yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve sağlam bir yapıya sahiptir.

Solar panelleri kullanmanın avantajları;

  • İhtiyacınız olan elektriği bedavaya alabilirsiniz,
  • Enerji üretimi sırasında sera gazı oluşmaz.
  • Alan geliştikçe istihdam ve yeni istihdam olanakları artmaktadır.
  • Paneller dünya çapında kullanılmaktadır
  • Dağıtık enerji üretimine uyumluluk sayesinde azaltılmış hat maliyetleri,
  • Güneş panelleri ile  binaların değerini artırmak,
  • Güneş paneli teknolojisi açık bir sistemdir
  • Elektrik hattından bağımsız olarak elektrik üretebilmesi bağımlılığı azaltır,
  • Fosil yakıtların aksine tükenmez bir kaynaktan elektrik üretebilme yeteneğidir.

Bütçenize göre yüksek verimli bir güneş enerjisi üretim sistemi tasarlayacağız. Güneş panellerinin evlerde kullanımı tüm dünyada giderek yaygınlaşıyor. Özellikle  verimli monokristal modüller, yüksek enerji gereksinimi olan evler için idealdir. Ancak, daha düşük enerji gereksinimi olan evler için daha ucuz polikristal modüllerin kullanılmasını öneriyoruz. Ev güneş paneli kullanıcıları öncelikle günlük güç tüketimlerini hesaplamalıdır. Bu, bu ihtiyaçları karşılamak için gereken güç ve modül tipini belirlemenizi sağlayacaktır. Bu bilgiler olmadan panel satın almak istenilen tasarrufu sağlamayacaktır. Keçiören Solar Paneli, Daxler Enerji.

Solar Panelleri Ne İşe Yarar?

Güneş panelleri, güneş tarafından yayılan foton adı verilen yüksek enerjili parçacıkları elektrik enerjisine dönüştürmek için kullanılmaktadır. Solar paneli hücreleri, foton adı verilen bu enerjik parçacıkları toplar ve elektrik  üretmek için bir sonraki hücreye iletir. Solar modüller 36, 60, 72 veya 144 hücreye sahip olmaktadır. Bir güneş panelinin ürettiği enerji, güneş panelinin boyutuna, hücre sayısına ve watt değerine bağlı olarak bu şekilde artar. Özetle, daha fazla hücreye sahip güneş panelleri daha fazla güç üretebilmektedir.  Keçiören Solar Paneli, Daxler Enerji.

×