Kartal Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 13. Mayıs 2023

Kartal Güneş Paneli

Kartal Güneş Paneli, Daxler Enerji, müşterilerine yüksek kaliteli güneş modülleri sağlar. Uygun fiyatlara da hizmet vermekteyiz. Şirket, müşterilerine rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli güneş panelleri sunarak müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bu, Daxler Enerji’nin müşteri odaklı yaklaşımı sayesindedir.

Güneş panellerini uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine değer veren çevre dostu bir firma olarak sizler için buradayız. Kartal Güneş Paneli, Daxler Enerji de her konuda üstün  teknoloji ve kalite sunuyor. Güç kaybını ve enerji iletim kaybını en aza indirerek dolandırıcılık maliyetini ortadan kaldırın. İşletme ve bakım maliyetleri diğer sistemlere göre yok denecek kadar azdır. Trafo merkezleri merkezi olmayan üretim ve tüketimin yükünü taşımaz. Son kullanma tarihi 40 yıl, üretici garantisi 25 yıldır. İhtiyacınız olan enerjiyi her yerde, her bölgede ve her mevsim bulabilirsiniz. Kullanışlı, kolay ve hızlı kurulum.

Kartal Güneş Paneli, Daxler Enerji. İstanbul’da emlak yatırımı yaptığınızı, ev satın aldığınızı, ev kiraladığınızı ve kira geliri elde ettiğinizi hayal edin. Yaklaşık 16 yılda evinizden elde ettiğiniz kira geliri, evinizin maliyetidir. Ancak 25 yıllık bir güneş enerjisi sistemi yatırımı karşılığında toplam maliyeti 7,5 yılda kendini amorti etmektedir.

Güneş Panelleri Çeşitleri

Güneş panelleri konusunda geniş bir yelpazeye sahibiz. Şirket konutları, işyerleri ve fabrikalar için çeşitli ebat ve kapasitelerde solar modüller üretmekteyiz. Bu sebeple paneller farklı ihtiyaçlara uyarlanabilir ve çeşitli montaj seçenekleri sunar. Daxler Enerji‘nin güneş enerjisi modülleri yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu nedenle paneller güneş ışınlarını en verimli şekilde yakalayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Ve yıllardır iyi çalışıyor.

Daxler Enerji Kartal Güneş Paneli, verimliliği ile de dikkat çekiyor. Böylece bu verimlilik, daha az panel ile daha fazla enerji üretilmesi anlamına gelir. Bu, uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Biz iyileştirmeye çalıştıkça tüketim durmaksızın artıyor. Doğa bize tüm nimetlerini göstermeye hazır ama biz bilinçsiz tüketimimizle onu şaşırtıyoruz.

Stirling fotovoltaik sistemleri yani disk motorlu tip fotovoltaik sistemler daha çok ticari güç kaynağının mümkün olmadığı alanlarda kullanılmaktadır. B. Tarlalar, mayınlar, radar istasyonları. Bu tip güneş enerjisi santrallerinin de alt tipleri bulunmaktadır. Hangi tür enerji santralinin inşa edileceği yerel koşullara ve maliyet hesaplamalarına bağlıdır.

 

×