Kartal Güneş Enerjisi
Daxler Enerji A.Ş. 13. Mayıs 2023

Kartal Güneş Enerjisi

Kartal Güneş Enerjisi Daxler Enerji hizmetlerinde ödeme koşullarımız EPS’ye tabidir. Bu nedenle ödeme, proje ömrü boyunca elde edilen elektrik tasarrufundan daha az olmalıdır. (Projeye bağlı olarak EPS en az 4-10 yıl üretilmektedir.) Bu, sözleşme ömrü boyunca maliyet tasarrufu sağlar. Aracınızı kavurucu yaz sıcağından korurken kullanılmayan park yerlerini daha estetik ve çevreci çözümlerle değerlendirerek hem enerji ihtiyacınızı karşılayabilir hem de gelir elde edebilirsiniz. Kapalı otopark güneş enerjisi sistemleri çatı üstü uygulamaları için proje kapsamının yeterli olmadığı durumlarda harika bir alternatif çözümdür. Bir veya onlarca arabanın sığabileceği bir otopark, şekli kötü de olsa rahatlıkla güneş enerji santraline dönüştürülebilmektedir. Park güneş enerjisi kurulumu ve fiyat teklifi için bugün bize ulaşın.

Kartal Güneş enerjisi, zararlı gazlar yaymadan doğrudan güneş ışığından üretilen temiz enerjidir. Güneşin hidrojen çekirdeklerinin yaklaşık yarısı eriyerek helyum çekirdeklerine dönüşmektedir. Ve bu süre zarfında çok fazla enerji açığa çıkarmaktadır. Bundan dolayı güneşte meydana gelen reaksiyonlarla üretilen enerjinin bir kısmı dünyaya ulaşan ışık enerjisidir. Bu radyasyonun paneller kullanılarak elektrik enerjisine dönüştürülmesi işlemi sistemi tanımlamaktadır.

Daxler Enerji, müşterilerine kaliteli güneş enerjisi panelleri sunmaktadır. Bütçe dostu fiyatlarla da hizmet vermekteyiz. Şirket, müşterilerine yüksek kaliteli güneş enerjisi panellerini rekabetçi fiyatlarla sunarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bundan dolayı Daxler Enerji’nin müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde. Müşterilerine en uygun fiyatlarla güneş paneli sistemleri sağlamaktayız.

Güneş Enerjisi Nedir?

Kartal Güneş enerjisi, güneş ışığını elektrik enerjisine dönüştürmek için özel bir teknoloji kullanır. Güneş enerjisi dünyadaki en bol ve temiz enerjidir. Çevreyi kirletmez ve sessizdir. Politikaları genel olarak kısa vadeli arz ve talep yönetimi ve uzun vadeli planlama faaliyetleri dahil olmak üzere teknik. Ekonomik ve enerji ile ilgili kararların alındığı kurumsal yapılardan oluşmaktadır.

Güneş enerjisinin kullanım alanları, doğrudan veya dolaylı elektrik üretimi. Sıcak su temini, ısıtma ve soğutma, termal enerjinin endüstriyel tesislerde işlenmesi ve seraların ısıtılmasını içerir. Güneş enerjisi, çevreyi kirletmeyen, tehlikeli atık oluşturmayan, kurulumu ve kullanımı kolay yenilenebilir bir enerji kaynağıdır. Sonuç olarak güneş enerjisi, güneşin çekirdeğinde nükleer füzyon süreci (hidrojen gazının helyuma dönüştürülmesi) tarafından salınan radyan enerjidir.

×