Etimesgut Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 30. Mayıs 2023

Etimesgut Solar Paneli

Etimesgut Solar Paneli, Daxler Enerji olarak güneş modülü fabrikalarımızda son teknoloji sistemlere ve yüksek kaliteli hammaddelere güveniyoruz. Eviniz veya ofisiniz için en verimli güneş panellerini üretiyoruz. Ürettiğimiz güneş panelleri çevre dostu ve dayanıklıdır. Ayrıca her türlü hava koşulunda dayanıklı ve güvenilirdir. Solar paneli fabrikamızda üretilen güneş panelleri çeşitli boyut, tasarım ve kapasitelerdedir. Bu, özel evlerden işletmelere kadar her ihtiyaca uygun güneş modülü çözümleri sunmamızı sağlamaktadır.

Daxler Enerji’de kendimizi müşterilerimize özel çözümler sunmakla yükümlü hissediyoruz. Örneğin endüstriyel tesisler için büyük ölçekli güneş paneli sistemleri geliştirerek endüstriyel sektörde enerji tasarrufu sağladık. Ülkedeki en büyük güneş paneli enerjisi verimi, tek bir panel üretiminden geliyor. Ayrıca atmosfere saldığımızdan daha fazla sera gazı salmıyoruz.

Daxler Enerji’nin portatif güneş panelleri, yüksek kaliteli monokristal ve polikristal silikon hücrelerden yapılır. Bu hücreler enerji verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca panelin üst kısmı, güneş ışınlarını daha iyi emen cam veya yüksek ışık geçirgenliğine sahip özel bir film ile kaplanmıştır. Daxler Enerji ayrıca müşterilerine satış, kurulum ve bakım hizmetleri de vermektedir. Daxler Enerji, güneş enerjisiyle ısıtma, kaliteli malzemeler ve üstün mühendislik tasarımıyla en yüksek performansı sunar. Bu panel, çevre dostu, güvenilir ve ekonomik bir güç çözümü sunar. Daxler Enerji ayrıca müşterilerine satış, kurulum ve bakım hizmetleri de vermektedir.

Bir Güneş Paneli Nasıl Kurulmaktadır?

Güneş panellerini kurmanın genellikle iki yolu vardır. Kırsal alanlarda, genellikle fabrikaların, çiftliklerin ve özel evlerin çatılarına büyük güneş enerjisi santralleri  kurulur. Yere monte güneş panelleri tipik olarak 50 cm’lik bir iniş yüksekliğine sahiptir. Bu, aşırı tozlaşmayı ve verim kaybını önlemek içindir. Arazi kurulumunda toprak yapısı çok önemlidir.

Güneş paneli yapıları yumuşak zemine çakılır ve taşlık alanlarda betonla takviye edilir. Bir çatıya monte edilirken, çatının eğim açısı çok önemlidir. Düz bir çatı inşa etmek istiyorsanız, güneş panellerini eğmek için benzer hafif bir  yapıyı eğmeniz gerekir. Çatı beşik çatı ise eğime gerek yoktur. Solar panelleri montajı yapılırken en önemli nokta panelin ön yüzünün güneye bakması ve cephede gölge olmamasıdır. Etimesgut Solar Paneli, Daxler Enerji.

×