Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 2. Ağustos 2023

Eskişehir Güneş Paneli

Eskişehir Güneş Paneli kullanımı tüm dünyada giderek yaygınlaşmaktadır. Özellikle yüksek verimli monokristal modüller, yüksek enerji gereksinimi olan evler için ideal ürünlerdir. Ancak, düşük enerji gereksinimi olan evler için daha ucuz polikristal modüller kullanmanızı öneririz. Ev güneş paneli kullanıcıları öncelikle günlük elektrik tüketimlerini hesaplamalıdır. Bu, bu ihtiyaçlar için ihtiyaç duyduğunuz modülün gücünü ve türünü belirlemenizi sağlar. Bu bilgiler olmadan panel satın almak istenilen tasarrufu sağlamayacaktır.

Gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak için güneş enerjisi kullanmanın değeri ölçülemez. Bunun yarattığı kurumsal sosyal sorumluluğun değeri, toplumun tüm kesimlerinin iş yerlerimizden beklediği sorumlulukları üstlenerek itibarımızı ve markamızı güçlendirmektedir.

Güneş paneli sessiz çalışır ve aynı zamanda güç sağlar. Eskişehir Güneş Panelleri Daxler Energy. Çevreye zararı yoktur. Bütünlük sadece gürültü emisyonu değil aynı zamanda kirletici emisyonu anlamına da gelir. Karbon monoksit yaymadığı için çevre dostudur.

Bir Güneş Paneli Nasıl Kurulmaktadır?

Güneş paneli montajı genellikle iki şekilde yapılmaktadır. Büyük güneş enerjisi santralleri kırsal alanlara kurulmaktadır, ancak fabrikalarda, çiftliklerde veya evlerde genellikle çatılara kurulmaktadır. Yere monte solar panelleri tipik olarak 50 cm’lik bir iniş yüksekliğine sahiptir. Bu, aşırı tozlaşmayı ve verim kaybını önlemek içindir.

Daxler Energy Eskişehir Güneş Paneli, gelen güneş ışığını  doğrudan elektrik enerjisine dönüştürmek için silikon hücreler kullanır. Güneş modeli modüler bir yapıya sahiptir. Seri veya paralel bağlanabilen solar modüller, yılın herhangi bir zamanında optimum şarj sağlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok yenilik hayatımıza giriyor. Bu yenilikler hayatımızı kolaylaştırmakta ve bizi büyük bir tüketim döngüsüne itmektedir. Yani ihtiyaç hiç bitmiyor.

Güneşin ürettiği elektriği şehrin şebeke gerilimine çevirerek evlerimizde ve işyerlerimizde bulunan cihazların çalışmasını sağlıyoruz. Solar invertörler on-grid ve off-grid olmak üzere iki gruba ayrılır.

Güneş panelleri kurmak mantıklı mı? Eskişehir Güneş Paneli ile elektrik faturalarından tasarruf edin. Doğru kapasitede güneş panelleri seçilerek üretilen enerji evin çatısında depolanmaktadır. Ayrıca gerekli elektroniğe güç sağlamak için kullanılmaktadır. Ayrıca çatıya kurulan güneş panelleri ile  elektrik üretilmekte ve üretilen elektrik bir dağıtım şirketine satılmaktadır.

×