Güneş Enerjisi
Daxler Enerji A.Ş. 31. Temmuz 2023

Eskişehir Güneş Enerjisi

Eskişehir Güneş Enerjisi, endüstriyel, evsel veya kişisel enerji gereksinimleri doğrudan güneşten karşılanamaz. Sonuç olarak, güneş enerjisi dönüştürülebilir ve çeşitli şekillerde kullanılabilir. Güneş ışınlarından yararlanmak için birçok teknik geliştirilmiştir. Solar enerjisi teknolojileri yöntem, malzeme ve teknoloji seviyeleri açısından büyük farklılıklar gösterir, ancak bazıları güneş enerjisini doğrudan ışık veya termal enerji şeklinde kullanırken, diğerleri güneş enerjisini elektrik üretmek için kullanır.

Güneş panelinin yüzeyi tamamen karla kaplı olmadığı sürece güneş paneli elektrik üretmeye devam edecektir. Ancak kış aylarında güneşlenme miktarının azalması nedeniyle genel verim düşer. Şiddetli kar, bir solar paneli tarafından üretilen enerji miktarını sınırlar. Ancak ışık karda ilerler ve ileri saçılma, güneş paneline beklenenden daha fazla ışık verir.

Çatınıza güç ihtiyacınıza uygun bir güneş enerjisi sistemi kurun ve hemen tasarruf etmeye başlayın. Şebeke bağlantılı sistemler gereğinden fazla güç üretebilmektedir. Bu durumda elektrik satışı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Eskişehir Güneş enerjisi, Daxler Enerji.

Evin çatı katındaki boş alanın etkin bir şekilde kullanılmasıyla doğdu. Sonuç olarak, yerli elektrik üretim faaliyetlerine olan talep artmaktadır.

Güneş Paneli Kullanımının Faydaları

  • Güneş sınırsız ve ücretsizdir.
  • Elektrik kesintilerinden etkilenmez.
  • Güç kendi kendine üretilmektedir, bu nedenle elektrik hattı kayıpları veya yasa dışı kullanım için ödeme yapmanız gerekmez.
  • Şebekeniz yoksa pahalı trafolara veya iletim hatlarına ihtiyacınız yoktur.
  • Kısa vadede sistem yatırım maliyetlerini karşılayacaktır.
  • Şebekeye bağlı sistemlerden elektrik için devlet tarafından 10 yıllık satın alma garantisi
  • 30 yıl kullanım ömrü, 15 yıl üretici garantisi,
  • Sessiz çalışma
  • Fosil yakıt gerektirmez
  • Çevre dostudur

Eskişehir Güneş Enerjisi geleceğimiz için kritik öneme sahip. Ayrıca temel enerji ve su birbiriyle ilişkili kaynaklardır. Gereken su miktarı, kullanılan enerjinin türüne bağlıdır. güneş enerjisi sistemi. Su sadece fotovoltaik sistem (PV)  panel temizliği için kullanılmaktadır. Oluşan toz ve kirleri temizlemek için kullanılmaktadır. Fotovoltaik (PV) enerji sistemleri, panelleri ve tozu temizlemek için 0,02 m3/megavat saat [MWh] kadar az su kullanır. Güneş enerjisi sistemleri diğer enerji kaynaklarına göre çok az su kullanır. Güneş enerjisinin fosil yakıtlara ve enerji kaynaklarına göre daha az su kullanması gelecekte önemli bir rol oynamasını sağlayacaktır.

Daxler Energy

×