Esenyurt Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 11. Mayıs 2023

Esenyurt Solar Paneli

Esenyurt Solar Paneli. Güneş panelinin performansı, kullanılabilecek elektrikli ekipmanı belirlemektedir. Portatif 380V  güneş panelli hemen hemen tüm elektrikli cihazlarla çalışır. Taşınan bir 220V güneş paneli, çamaşır makineleri ve buzdolapları gibi cihazlara güç sağlar. Güneş panellerini kullanmanın, çoğu sürdürülebilir olan birçok faydası vardır. Aynı zamanda uzun vadeli maliyet avantajlarına sahiptir. Taşınan güneş panellerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Sera gazı emisyonu yok.

Sera gazları, kızılötesi radyasyonu emen, atmosferdeki sıcaklığı artıran ve küresel ısınmaya katkıda bulunan gaz halindeki bileşenler olarak tanımlanır. Bazı durumlarda, elektrik üretim tesisleri  doğal yaşam alanlarından uzağa inşa edilmektedir. Taşınan veya kalıcı olarak monte edilen güneş panelleri bunu gerektirmez. Kullanımlar her yerdedir. Taşınan güneş panelleri tüm dünyada kullanılmaktadır. Kurulumdan sonra elektrik neredeyse ücretsiz olarak sağlanır. Güneş panellerinin kalıcı kurulumu, kurulum sonrası bakım maliyetleri dışında  bir maliyet getirmez. Taşınan güneş panelleri için de durum benzerdir.

Taşınabilir Esenyurt Solar Paneli

Güneş paneli fabrikamızın ürettiği güneş panelleri çeşitli ebat, tasarım ve kapasitelerde üretilmektedir. Bu, evlerden işyerlerine kadar her  ihtiyaç için doğru güneş modülü çözümünü sunmamızı sağlar. Daxler Enerji de ayrıca müşterilerimize özel çözümler sunmak zorunda hissediyoruz. Örneğin endüstriyel tesisler için büyük ölçekli güneş paneli sistemleri geliştirerek endüstriyel sektörde enerji tasarrufu sağladık.

Daxler Enerji, Esenyurt güneş panelleri ile kurulum çok makul fiyatlardadır. Dünyaya çarpan güneş ışığı miktarı, bugün dünyanın tükettiğinden 10.000 kat daha fazladır. Sonuç olarak, insanların enerji ihtiyaçlarını karşılamak için dünyadaki güneş ışığının yalnızca 0,01’inin verimli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Güneş panelleri ayrıca güneş ışığını elektriğe dönüştürür. Güneş paneline çarpan güneş ışığını emen güneş pillerinden oluşur. Bir güneş panelinin verimliliği, kullanılan hücrelerin güneş ışığını ne kadar hızlı elektriğe dönüştürdüğü ile belirlenmektedir.

Güneş panelleri nasıl kurulur?

Solar modüller genellikle iki şekilde kurulmaktadır. Kırsal alanlara büyük ölçekli güneş enerjisi santralleri kuruluyor. Ancak, genellikle fabrika, çiftlik veya konut çatılarına kurulurlar. Yere monte güneş modülleri tipik olarak 50 cm iniş yüksekliğine sahiptir.  Böylece bu, aşırı tozlaşmayı ve verim kaybını önlemektedir.

Daxler Enerji Esenyurt Solar Paneli. Arazi kurulumlarında zemin yapısı çok önemlidir. Güneş paneli yapıları yumuşak zemine çakılmaktadır ve taşlı ya da kayalık alanlarda betonla takviye edilmektedir.

×