Solar Panel İznik Solar Paneli İnönü Solar Paneli İnegöl Solar Paneli Yıldırım Solar Paneli Turgutlu Solar Paneli Tekirdağ Solar Paneli Tavşanlı Solar Paneli Susurluk Solar Paneli Sultandağı Solar Paneli Söke Solar Paneli Sivrihisar Solar Paneli Seyitgazi Solar Paneli Sandıklı Solar Paneli Osmangazi Solar Paneli Orhangazi Solar Paneli Odunpazarı Solar Paneli Nilüfer Solar Paneli Nazilli Solar Paneli Mudanya Solar Paneli Marmara Solar Paneli Manyas Solar Paneli Manisa Solar Paneli Mahmudiye Solar Paneli Kütahya Solar Paneli Kula Solar Paneli Kuşadası Solar Paneli Karacabey Solar Paneli Hocalar Solar Paneli Hisarcık Solar Paneli Gönen Solar Paneli Gökçeada Solar Paneli Gemlik Solar Paneli Gelibolu Solar Paneli Gediz Solar Paneli Ezine Solar Paneli Evciler Solar Paneli Eskişehir Solar Paneli Erdek Solar Paneli Emet Solar Paneli Edremit Solar Paneli Eceabat Solar Paneli Dumlupınar Solar Paneli Domaniç Solar Paneli Didim Solar Paneli Çanakkale Solar Paneli Çan Solar Paneli Bursa Solar Paneli Bozcaada Solar Paneli Bigadiç Solar Paneli Biga Solar Paneli Bayramiç Solar Paneli Bandırma Solar Paneli Balıkesir Solar Paneli Ayvalık Solar Paneli Ayvacık Solar Paneli Aydın Solar Paneli Akhisar Solar Paneli Afyonkarahisar Solar Paneli Şarköy Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 30. Temmuz 2023

Bozcaada Solar Paneli

Bozcaada Solar Paneli, Daxler Enerji, yerli üretim güneş panelleri üreten Türkiye merkezli bir enerji şirketidir. Dünyaya çarpan güneş enerjisi miktarı, bugün dünyanın tükettiğinden 10.000 kat daha fazladır. Bu nedenle, yeryüzüne isabet eden güneş ışınlarının sadece %0,01’i insanların enerji ihtiyacını karşılamak için verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Güneş panelleri ayrıca güneş ışığını elektriğe dönüştürür.

Güneş enerjisi sistemlerinde en önemli konulardan biri güneş modüllerinin seçimidir. Fotovoltaik modüller kalite, garanti koşulları ve verimlilik açısından farklılık gösterir. En ucuz güneş panellerini arıyorsanız, dikkate alınması gereken birçok şey var. Örneğin, en ucuz panelleri satan satıcılar genellikle garantileri düşünmeden satış sonrası desteği ihmal ederler. Sincan Solar Paneli.

Panelleri birbirinden ayıran en önemli özellik hücredir. Sabit güneş panelleri kurulum sonrası bakım maliyetleri dışında herhangi bir maliyete neden olmamaktadır. Taşınabilir solar panelleri için de durum benzer olmaktadır.

Daxler Enerji güneş panelleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Güneş paneli, güneşten gelen ışığı yakalayarak elektrik enerjisine dönüştüren teknolojik bir cihazdır. Böylece bu cihazlar çevre dostu enerji kaynakları olarak kabul edilir. Daxler Energy’nin burada son teknoloji ve kaliteyi sunmasının nedeni budur.

Güneş Paneli Verimliliği

Bir güneş modülünün verimliliği, standart test koşullarında (1000 W/m2) modül aydınlatıldığında 1 metrekarelik bir alanda üretilen güç ile ölçülmektedir. Örneğin panelin hücre alanı 1 m2 ise ve dikey olarak 1000 W/m2 güneş ışığı alıyorsa verim değeri 150 W/h güç üretecektir. Bir güneş modülünün verimliliği kullanılan hücre tipine, hücre tasarımına ve hücre kalitesine olduğu kadar cam ve diğer bileşenlerin kalitesine de bağlıdır.

Ülkemizin ortalama radyasyon değeri 1300 W/m2 olup standart panel verim değerlerinin üzerinde üretim yapmaktayız. Kristal panel -24 ve ince film paneli -15 verimlilik değerine sahiptir. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak hücrelerin verimliliği de yıldan yıla artmaktadır.

Daxler Enerji’nin güneş panelleri yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu nedenle paneller, güneş ışınlarını olabildiğince verimli bir şekilde yakalamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ve  yıllar boyunca kusursuz bir şekilde çalışır.

Bir güneş modülünün verimliliği, kullanım ömrü boyunca kademeli olarak azalır. Standart test koşullarında ilk on yılda ölçülen fabrika verimlilik oranları, 10-20 yıl boyunca bu değerden düşer. 20-30 yıl ek izin gibi değerler üretici firma tarafından kesin teminat olarak kabul edilmemektedir. Bozcaada güneş panelleri, Daxler Energy.

 

×