Solar Panel İznik Solar Paneli İnönü Solar Paneli İnegöl Solar Paneli Yıldırım Solar Paneli Turgutlu Solar Paneli Tekirdağ Solar Paneli Tavşanlı Solar Paneli Susurluk Solar Paneli Sultandağı Solar Paneli Söke Solar Paneli Sivrihisar Solar Paneli Seyitgazi Solar Paneli Sandıklı Solar Paneli Osmangazi Solar Paneli Orhangazi Solar Paneli Odunpazarı Solar Paneli Nilüfer Solar Paneli Nazilli Solar Paneli Mudanya Solar Paneli Marmara Solar Paneli Manyas Solar Paneli Manisa Solar Paneli Mahmudiye Solar Paneli Kütahya Solar Paneli Kula Solar Paneli Kuşadası Solar Paneli Karacabey Solar Paneli Hocalar Solar Paneli Hisarcık Solar Paneli Gönen Solar Paneli Gökçeada Solar Paneli Gemlik Solar Paneli Gelibolu Solar Paneli Gediz Solar Paneli Ezine Solar Paneli Evciler Solar Paneli Eskişehir Solar Paneli Erdek Solar Paneli Emet Solar Paneli Edremit Solar Paneli Eceabat Solar Paneli Dumlupınar Solar Paneli Domaniç Solar Paneli Didim Solar Paneli Çanakkale Solar Paneli Çan Solar Paneli Bursa Solar Paneli Bozcaada Solar Paneli Bigadiç Solar Paneli Biga Solar Paneli Bayramiç Solar Paneli Bandırma Solar Paneli Balıkesir Solar Paneli Ayvalık Solar Paneli Ayvacık Solar Paneli Aydın Solar Paneli Akhisar Solar Paneli Afyonkarahisar Solar Paneli Şarköy Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 30. Temmuz 2023

Bigadiç Solar Paneli

Bigadiç Solar Paneli Daxler Enerji, güneş modülleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Güneş paneli, güneşten gelen ışığı yakalayarak elektrik enerjisine dönüştüren teknolojik bir cihazdır. Bu cihazlar çevre dostu enerji kaynakları olarak bilinmektedir. Bu nedenle Daxler Enerji burada üstün teknoloji ve kalite sunuyor.

Daxler Enerji, çok çeşitli güneş  modülleri sunar. Şirket ev, iş yeri ve endüstriyel tesisler için çeşitli ebat ve kapasitelerde güneş enerjisi modülleri üretmektedir. Bu paneller farklı ihtiyaçlara uyum sağlar ve çeşitli montaj seçenekleri sunar. Daxler Enerji’nin solar modülleri yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Sağlam bir yapıya sahiptir.

Daxler Enerji, Bigadiç güneş panelleri ile kurulum çok makul fiyatlardadır. Dünyaya çarpan güneş ışığı miktarı, bugün dünyanın tükettiğinden 10.000 kat daha fazladır. Sonuç olarak, insanların enerji ihtiyaçlarını karşılamak için dünyadaki güneş ışığının yalnızca 0,01’inin verimli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Güneş panelleri ayrıca güneş ışığını elektriğe dönüştürür. Güneş paneline çarpan güneş ışığını emen güneş pillerinden oluşur. Bir güneş panelinin verimliliği, kullanılan hücrelerin güneş ışığını ne kadar hızlı elektriğe dönüştürdüğü ile belirlenmektedir.

Güneş Paneli Verimliliği

Güneş panelinin verimliliği, kullanım süresi boyunca kademeli olarak düşecektir. İlk on yılda standart test koşullarında ölçülen fabrika üretkenlik oranları,  bu değerden 10 ila 20 yıl sonra düşer. Toplama gibi değerler 20-30 yıl azalır. Üretici tarafından tanınan bir performans garantisi değildir. Örneğin 10 yıl verimliliğe sahip bir güneş paneli hala yeterli değil. Ancak 20 yıllık verimli güneş panelleri hala yeterli değil. 2018 yılında bu değer seviyesine geri dönecek ve faydalı ömrü 30 yıla yaklaştıkça önceki seviyelerine geri dönecektir. Zorlu çevre koşulları ve modülün nadiren temizlenmesi de modül verimliliğini azaltan önemli faktörlerdir.

Çatı GES Projesi

Çatı üstü güneş enerjisi santrallerinde kullanılmayan alan değerlendirilmesi, ticari ve konut amaçlı binalar için uygun kullanılabilir alan sağlar. Bu nedenle GES çatı uygulama tasarımı sayesinde standart saha tasarımlarına göre daha yüksek verimler elde edilebilmektedir.

Güneş enerjisi bu enerji kaynaklarının başında gelen çözümlerden biridir. Yatırım maliyetleri ve kullanım kolaylığı gibi faydalar, güneş sistemlerini rakiplerinden ayırır.

Bigadiç Solar Paneli,  Daxler Enerji. Bu enerji türü hayatımızın birçok alanında etrafımızı sardı. Aynı zamanda evimiz, iş yerimiz gibi yerlerin ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için de kullanılmaktadır.

Daxler Energy

×