Bağcılar Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 10. Mayıs 2023

Bağcılar Solar Paneli

Bağcılar Solar Paneli, Günümüzde yenilenebilir enerji kaynaklarının öneminin artmasıyla birlikte güneş enerjisi santrallerinin kurulumu olağan hale gelmiştir. Fabrikaların, sanayi bölgelerinin ve soğuk hava depolarının çatıları, firmalar tarafından fotovoltaik sistemlerin kurulacağı yerler olarak kabul edilmiştir. Ayrıca evin elektrik ihtiyacını karşılamak için çatı güneş enerjisi santrali tercih edilmektedir.

Çatı üstü güneş enerjisi santrallerinde kullanılmayan alan değerlendirilmesi, ticari ve konut amaçlı binalar için uygun kullanılabilir alan sağlar. Bu nedenle GES çatı uygulama tasarımı sayesinde standart saha tasarımlarına göre daha yüksek verimler elde edilebilmektedir.

Çatı GES Projesi

Sanayi bölgesinde OSB, depolar, tarım ve hayvancılık bulunmaktadır. Bağcılar Solar Paneli, Daxler Enerji. Alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler ve benzin istasyonları gibi konut ve büyük ticari binalarda geniş bir uygulama alanına sahiptir. Bu nedenle Türkiye genel olarak ciddiye alınmaktadır. Güneş panellerinin yüzeyine baktığımızda bu panellerin küçük hücrelere ayrıldığını görebiliriz. Her hücre iki ince silikon tabakasından oluşur.

Güneş ışığı panele çarptığında, fotonlar iki silikon katman arasında bir elektrik alanı oluşturur. Bu nedenle elektrik alan, bara adı verilen ince metal şeritler tarafından toplanır ve bataryada depolanmaktadır. Büyüyen pazar payımız, yenilikçi DNA’mızı ve gelecek vizyonumuzu paylaşan iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin güveniyle mümkün olmaktadır.  Daxler Energy’yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Güneş enerjisi, zararlı gazlar yaymadan doğrudan güneş ışığından elde edilen temiz enerjidir. Böylelikle Güneşin hidrojen çekirdeklerinin yaklaşık yarısı birleşerek helyum çekirdeklerini oluşturur. Bu süre zarfında çok fazla enerji açığa çıkar.

Güneş enerjisi bu enerji kaynaklarının başında gelen çözümlerden biridir. Yatırım maliyetleri ve kullanım kolaylığı gibi faydalar, güneş sistemlerini rakiplerinden ayırır. Bağcılar Solar PaneliDaxler Enerji. Bu enerji türü hayatımızın birçok alanında etrafımızı sardı. Aynı zamanda evimiz, iş yerimiz gibi yerlerin ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için de kullanılmaktadır.

Daxler Enerji ile bir gelecek için güneşten yararlanın ve dünyayı kurtarın. Enerji, müşterilerine ekonomik ve çevre dostu  enerji kaynakları sağlar. Uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Bu yüzden müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Güneş enerjisi ile enerji geçişinizi kolaylaştırıyoruz. Uygun paneller ve çözümler sağlamak için bizimle iletişime geçin.

Daxler Enerji A.Ş.
E-Mail: info@daxlerenergy.com
Telefon: 444 95 77

×