Akdeniz Güneş Enerjisi
Daxler Enerji A.Ş. 25. Mayıs 2023

Akdeniz Güneş Enerjisi

Akdeniz Güneş Enerjisi. Fotovoltaik; Güneş ışınımının özel bir teknoloji kullanılarak elektrik enerjisine dönüştürülmesidir. Güneş enerjisi dünyadaki en bol ve temiz enerjidir. Çevreyi kirletmez ve sessizdir. Yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji. Bir fotovoltaik sistem, güneş enerjisini elektriğe dönüştüren bir sistemdir. Akdeniz Güneş Enerjisi Daxler Enerji, elektrik bağlantılarının uzak olduğu kırsal alanlarda oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Kurulumu ve bakımı kolay. Bu, tek seferlik kurulum veya bakım maliyeti olmadığı anlamına gelir. Evinizin çatısına, verandasına, balkonuna vb. kurulumu kolaydır. Kavisli yapı, güneş ışınlarının emilimini artırır. Güneş enerjisi, zararlı gazlar içermeyen doğrudan güneş ışığından elde edilen temiz enerjidir.

Ev İçin Güneş Paneli

Daxler Enerji Konut Güneş Enerjisi Çatı üstü güneş enerjisi sisteminin amacı, yurt dışındaki fazla enerjiye bağımlılığı azaltmak ve evlerin kendi kendine yeterliliklerini sağlamak için dağıtım şirketlerine elektrik satmaktır. Artık evinizin elektrik ihtiyacını karşılamak için çatınıza güneş panelleri içeren bir fotovoltaik sistem kurabilirsiniz. Ayrıca, dağıtım şirketleriyle yapılan sözleşmeler yoluyla ihtiyaç fazlası elektriğin  şebekeye verilmesi sağlanabilir. Bir konut güneş enerjisi sistemine yatırım yapmak her zaman karşılığını verir. Yani yatırımın geri dönüşü yaklaşık 7,5 yıldır. Solar modül yatırımının ekonomik ömrü 25 yıldır. Sonuç olarak 25 yıllık bir yatırım 7,5 yılda kendini amorti eder. Akdeniz Güneş Enerjisi, Daxler Enerji.

Güneşin hidrojen çekirdeklerinin yaklaşık yarısı birleşerek helyum çekirdeklerini oluşturur. Ardından bu süre zarfında büyük miktarda enerji açığa çıkar. Yani güneşte meydana gelen reaksiyonlar sonucu oluşan enerjinin bir kısmı  ışık enerjisi olarak yeryüzüne ulaşır. Bu radyasyonun panel tarafından elektriğe dönüştürülmesi işlemi sistemi tanımlar. Daxler Enerji, müşterilerine yüksek kaliteli güneş modülleri sağlar. Uygun fiyatlara da hizmet vermekteyiz. Şirket, müşterilerine rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli güneş panelleri sunarak müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.  Daxler Enerji nin müşteri odaklı yaklaşımı nedeniyle. Müşterilerimize uygun fiyatlarla güneş panelleri sağlıyoruz. Çevreye önem veren ve müşteri memnuniyetine değer veren bir firma olarak desteğinizin devam etmesi için teşekkür ederiz. Akdeniz Güneş Enerjisi Daxler Enerji de her konuda üstün  teknoloji ve kalite sunuyor.

×