Güneş Enerjisi
Daxler Enerji A.Ş. 31. Temmuz 2023

Susurluk Güneş Enerjisi

Susurluk Güneş Enerjisi nedir? Yenilenen enerji kaynakları; dünyayı kirletmediği ve ihtiyaç duyduğu enerjiyi tükenme potansiyeli olan kaynaklardan almadığı için ekonomik ve çevre dostu bir seçenektir. Fotovoltaik; güneşten gelen ışığın özel bir teknoloji kullanılarak elektrik enerjisine dönüştürülmesidir Güneş enerjisi dünyadaki en bol ve temiz enerjidir. Böylelikle çevreyi kirletmez ve sessizdir. Ayrıca yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji barındırır.

Ev Solar Panel Hesaplayıcı Eviniz için kaç kW güneş paneline ihtiyacınız var? Bir ev için kaç tane güneş paneli yeterlidir? Müstakil evime kaç tane güneş paneli kurmalıyım? Ortalama bir hane günde yaklaşık 35 kWh kilovat tüketir. Böylelikle doğru kurulumla, evinizin ihtiyaçlarını karşılamaya yetecek kadar güneş enerjisi üretebilmektesiniz. Ve ayrıca fazlasını kamu hizmetine satabilirsiniz.

Güneş, gün boyunca sadece bir ışık kaynağından daha fazlasıdır. Çünkü güneşin dünyaya ulaşan her  parçacığı – bir foton – dünyayı besleyen enerji içerir. Güneş panelleri, fotovoltaik etki adı verilen bir süreçle güneş enerjisini  kullanabildiğimiz elektriğe dönüştürülmektedir. Üretilen elektrik ilgili tüketim tesisinde tüketilmektedir.

Güneş Panelleri Nasıl Çalışır?

Güneş panelleri, güneş enerjisini elektrik enerjisine çeviren cihazlardır. Bu cihazlar güneş ışığını emer ve ardından içindeki yarı iletken malzemede bir elektrik akımı üretir. Bu sayede güneş enerjisi elektrik enerjisine dönüştürülerek evlerde, işyerlerinde ve  diğer mekanlarda kullanılmaktadır.  CW Energy; gezegenimizin enerji ihtiyacını temiz, ekolojik kaynaklardan karşılamak ve güneş enerjisi kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlar. Susurluk Güneş Enerjisi

Ekibimiz önce tesisinizi ziyaret eder ve ardından ön analiz yapmak için bir saha ziyareti gerçekleştirir. Daha sonra özel çözümler geliştirip planlıyoruz ve performansla ilgili iş modelleri sunuyoruz. Teklifi kabul etmeniz halinde, tasarlanan proje uzmanlık ve hassasiyetle hayata geçirilecektir. Ayrıca Enerjisa, sözleşme süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden santralin bakımını garanti eder. GES kurulumunun üç aşamasına daha yakından bakalım.

Daxler Enerji’nin güneş panelleri yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu nedenle paneller, güneş ışınlarını olabildiğince verimli bir şekilde yakalamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ve  yıllar boyunca kusursuz çalışır.

Elektrik faturası öder gibi veya size uygun bir ödeme planı ile sistemin taksitlerini ödeyebilirsiniz. Böylece anında tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

Daxler Enerji, Susurluk Güneş Enerjisi.

Daxler Energy

×