Solarex İstanbul
Daxler Enerji A.Ş. 21. Nisan 2023

Solarex İstanbul

Daxler Energy Solarex İstanbul Fuar standlarımızda yenilikçi çözümlerimiz ve son teknoloji ürünlerimizi ziyaretçilerimize tanıttık. İlgi gösteren tüm paydaş ve yatırımcılarımıza teşekkür ederiz. Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, ülkemizin ilk ve tek güneş enerjisi ticaret fuarı olmaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin güneş enerjisi alanında üretim merkezi olma yolundaki büyük adımını destekleyen bir fuardır.

Güneş enerjisi alanında dünyanın en son teknolojileri ile Türk yapımı yeni ürünleri bir araya getiren ticari bir platformdur. ‘Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı’, dünyanın önde gelen firmalarını ve temsilcilerini bir araya getiren bir organizasyon olma özelliği taşımaktadır

Avrupa’nın en güneşli ülkelerinden kabul edilen Türkiye’nin bu konuda bir fuara ev sahipliği yapıyor olmaktadır. Türkiye’ye yatırım yapmak isteyen dünyaca ünlü birçok markanın ilgisini çekti. Böylelikle bizler de  Daxler Enerji olarak bu fuarda ürünlerimizi ziyaretçilerimizle paylaştık ve bilgilendirdik. Oldukça yüksek bir rakımda yer alan ülkemiz, bu araziyi avantaja çeviren İstanbul fuarında en büyük desteği almaktadır.

Türkiye’de büyüyen katılımcı tabanı ve Orta Doğu ve Asya pazarlarına artan odaklanma ile “Solarex İstanbul”. Yabancı katılımcıların yoğun ilgisi ile büyümeye devam eden profesyonel bir organizasyondur. “Solarex İstanbul” temiz enerjinin önemini hem katılımcı firmalara sunmaktır. Hem de ziyaretçilere anlatan bir seminer düzenlemek istemektedir.

Sempozyum ve şirket konferanslarının yanı sıra fuar, ziyaretçilerin katılabileceği çeşitli etkinliklerden oluşmaktadır. Ağırlıklı olarak finans, yatırım ve üretim konulu seminerlere ev sahipliği yapmaktadır. Fuar, sektörün önde gelen kuruluşlarının verdiği seminerlerle de sektöre ışık tutmaktadır.

Global güneş enerjisi sektörü CEO’ları, yöneticileri, satın alma müdürleri, üreticileri, tüketicileri, akademisyenleri bir araya gelmektedir. Bundan dolayı yerli ve yabancı güneş enerjisi sektörün tüm mensupları fuarda bir araya gelmektedir. Bizde Daxler Enerji olarak bu fuarda yerimizi aldık. Solarex İstanbul, güneş enerjisi sektörü ile sanayiciyi birleştiren gerçek bir ticari platformu yeniden şekillendirmektedir.

 

×