Seydişehir Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 8. Mayıs 2023

Seydişehir Solar Paneli

Bir eve kaç tane solar paneli yeter? Evime kaç tane solar paneli takmalıyım? Ortalama bir hane günde yaklaşık 35 kWh kilovat kullanır. Doğru kurulumla, evinizin ihtiyaçlarını karşılamaya yetecek kadar güneş enerjisi üretebilir ve hatta fazlasını bir kamu hizmeti şirketine satabilirsiniz.

Solar Paneli Nedir?

Yenilenebilir enerji kaynaklarından biri olan güneş enerjisinin fotonlarından elektrik üreten cihaza solar paneli denir. solar panelleri, aşağıdakiler gibi çeşitli isimlerle bilinmektedir:

  • Güneş modülü,
  • enerji plakası,
  • solar paneli,
  • Kontrol Paneli,
  • Güneş pili. monokristal solar paneli,
  • polikristal güneş modülü
  • Yarım kesim tek kristal.

Seydişehir solar panelleri Daxler Enerji’nin solar paneli sistemi hizmetinizdedir. Güneş enerjisi, bir sıcak su sisteminin oluşturulmasında akla gelen her türlü teknolojik cihaza güç sağlama potansiyeline sahiptir. Artık bu uygulamalarda yaygın olarak kullanılan fotovoltaik sistemlere odaklanılmaktadır. Öncelikle güneş enerjisi sistemi seçerken dikkat etmeniz gerekiyor. Güneş enerjisi sisteminin önceliği çok önemlidir. Bu da sistemin, bulunduğu yerin güç veya ısı ihtiyacını karşılayabilecek seviyede olduğu anlamına gelmektedir.  Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir diğer detay da güneş sisteminin yerleşimi.

Daxler Enerji hesaplanırken öncelikle bir evin solar panelleri, evin güneşe göre konumu çok önemlidir. Kural olarak, güneş enerjisi sistemleri bahçeli müstakil evler için uygundur, ancak güneşli daireler için de uygun koşullar vardır. Güneş açısının eviniz için uygun olup olmadığını kontrol edin. Bu nedenle, eviniz çok fazla güneş ışığı almıyorsa veya çok fazla güneşli gün almayan bir bölgede yaşıyorsanız, bu iyi bir seçim değildir. Bu nedenle paneller, güneş ışınlarını en verimli şekilde yakalamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ve yıllar boyunca kusursuz çalıştılar.

Daxler Enerji Modülleri ayrıca yüksek verimlilikleriyle de dikkat çekiyor. Bu verimlilik, daha az panel ile daha fazla enerji üretimi anlamına gelmektedir. Uzun vadede maliyetleri azaltın. Daxler Energy, solar panellerinin yanı sıra kurulum ve bakım hizmetleri de sunmaktadır. Profesyonel kadromuz müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Seydişehir Solar Paneli, Daxler Enerji geniş bir güneş paneli yelpazesi sunmaktadır. Ev, iş ve endüstriyel tesisler için çeşitli kapasitelerde solar panelleri üretiyoruz. Paneller bu nedenle farklı ihtiyaçlara uyum sağlar ve farklı sabitleme seçenekleri sunar.

Daxler Enerji A.Ş.
E-Mail: info@daxlerenergy.com
Telefon: 444 95 77

×