Sarayönü Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 8. Mayıs 2023

Sarayönü Solar Paneli

Sarayönü Solar Paneli ile güneş ışığını elektriğe çeviren fotovoltaik enerji üretim sistemleri, başta gelişmiş ülkeler olmak üzere tüm dünyada hızla yaygınlaşmakta ve modül fiyatları düşmektedir. Aşırı gölge almayan ve çatısı uygun olan bir konut güneş enerjisi ihtiyacınızın tamamını karşılar. TEDAŞ şebekesi ihtiyacından fazla elektrik üretirse devlete elektrik satarak ek gelir elde edilmektedir.

Sarayönü Solar Paneli Garanti

Ürünlerimiz 12 yıl garantilidir. solar panellerine ilgi her geçen gün artıyor! Yenilenebilir enerji kaynakları arasında oldukça önemli bir yer tutan güneş enerjisi sistemleri gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle Japonya’da insanların günde yaklaşık 7 ila 8 saat güneş ışığına maruz kalması, solar paneli teknolojisine artan ilgiyi doğrudan etkiliyor. Aynı zamanda sektöre özel teknolojik gelişmeler de bu anlayışa önemli katkılar sağlıyor. Karatay solar panelleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. karabina güneş enerjisi kolektörü

Sarayönü Solar Paneli. Güneş doğal bir nükleer reaktör olarak düşünebiliriz. Bu çerçevede, foton adı verilen minik enerji demetleri yaklaşık 8,5 dakikada Güneş’ten Dünya’ya 150 milyon kilometre yol kat ederler. Bu kısa yolculuk sonucunda Dünya’ya ulaşan enerji paketi teorik olarak yalnızca bir saat sürer. Ancak Dünya’yı bir yıl hareket ettirecek kadar enerji içerir. Bu nedenle, karbon salınımını azaltmak ve sürdürülebilir enerji üretimine geçiş için büyük  potansiyele sahip olan güneş enerjisine hepimizin öncelik vermesi gerekmektedir. Güneş enerjisi neden önemlidir?

Bugün dünyadaki hemen hemen her işletmenin sorunsuz çalışması gerekir. Böylece çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılaması için enerjiye ihtiyacı var. İnsanların ihtiyaçlarını karşılarken dünyaya onarılamaz zararlar verebilmektedir. Ancak özellikleri gereği sürdürülebilir enerji üreten solar panelleri  ekonomik ve çevre dostu seçeneklerden biridir. Farklı modeller,  küçük oyuncakları çalıştırmaktan büyük binalara ve alanlara güç sağlamaya kadar geniş bir kullanım yelpazesine izin verir.  Solar panelleri kurmak, fosil yakıtlara olan bağımlılığınızı azaltır ve elektrik faturanızda tasarruf sağlar. Şirketinizin üretim faaliyetleri için yeterli gücü sağlayan solar panelleri kurarak elektrik faturanızdan tasarruf edebilirsiniz. Solar panellerinin işyerlerinde ve fabrikalarda kullanılması bu anlamda pek çok avantaj sunmaktadır.  Ama güneş enerjisi dünya var oldukça  ve insanlığın sonuna kadar var olmaya devam edecektir. Bu nedenle yapılan yatırımların kısa vadeli değil kalıcı olduğu unutulmamalıdır.

Daxler Enerji A.Ş.
Adres: Büyükkayacık OSB Mah. 102. Cad. No: 3/1 42280 Selçuklu / Konya
E-Mail: info@daxlerenergy.com
Telefon: 444 95 77

×