Sancaktepe Güneş Enerjisi
Daxler Enerji A.Ş. 11. Mayıs 2023

Sancaktepe Güneş Enerjisi

Sancaktepe Güneş enerjisi, endüstriyel, evsel veya kişisel enerji ihtiyaçları doğrudan güneşten karşılanamaz. Bu, güneş enerjisinin dönüştürülebileceği ve birçok farklı şekilde kullanılabileceği anlamına gelir. Güneş ışınlarından yararlanmak için birçok teknik geliştirilmiştir. Güneş enerjisi teknolojileri, proses, malzeme ve teknoloji düzeyinde büyük farklılıklar gösterir, ancak bazıları güneş enerjisini doğrudan ışık veya termal enerji şeklinde kullanırken, diğerleri elektrik üretmek için güneş enerjisini kullanır.

Nüfusun ve sanayileşmenin giderek artması ile dünyada enerji ihtiyacı artış göstermektedir. Enerji üretiminde kullanılan, olmayan kömür, petrol ve doğal gaz gibi fosil yakıtlar, dünya enerji ihtiyacının karşılanmasında önemli bir rol oynamasına rağmen sınırlı ve hava kirliliğini olumsuz etkileyen enerji kaynaklarıdır.

Güneş Enerjisi Santralleri Nasıl Çalışmaktadır?

Güneş, gün boyunca sadece bir ışık kaynağından daha fazlasıdır. Bunun nedeni, dünyaya ulaşan güneşin her parçacığının (foton) dünyayı besleyen enerjiyi içermesidir. Böylelikle güneş panelleri, fotovoltaik etki adı verilen bir süreçle güneş enerjisini kullanılabilir elektriğe dönüştürmektedir. Üretilen elektrik her tüketim tesisinde tüketilmektedir.

Teorik olarak dünyaya bir saatte düşen güneş ışığı miktarı, neredeyse bir yıl boyunca tüm dünyanın ihtiyacını karşılamaya yetiyor. Güneş enerjisinden yararlanmanın birçok yolu vardır. Bu enerjinin en yaygın kullanımı güneş panelleridir. Böylelikle Güneş panellerinden güneş enerjisi santrali yapılmaktadır. Güneş enerjisi, güneş panelleri sayesinde elektriğe dönüştürülmektedir. Enerjisi Santrali Kurulumu Enerjisa olarak GES projenizi üç aşamada gerçekleştirmekteyiz.

Ekibimiz önce tesisinizi ziyaret edecek ve ardından ön analiz yapmak için bir saha ziyareti yapacaktır. Ardından, performansa dayalı bir iş modeli sunmak için bireysel çözümler geliştirmekte ve planlamaktayız. Teklifi kabul etmeniz halinde, tasarlanan proje uzmanlık ve hassasiyetle hayata geçirilecektir. Ayrıca Enerjisa, sözleşme süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden santralin bakımını garanti etmektedir.

Sancaktepe Güneş Enerjisi Daxler Enerji bir gelecek için enerjinizi güneşten alın dünyayı koruyun. Enerji, müşterilerine ekonomik, çevre dostu ve enerji kaynağı sunmaktadır. Uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Bundan dolayı müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Sonuç olarak Güneş enerjisi ile enerjiye geçişinizi kolaylaştırmaktayız. Uygun solar paneli ve çözümleri sizlere sunmak için mutlaka bizimle iletişime geçin.

 

×