Mersin Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 30. Mayıs 2023

Mersin Güneş Paneli

Mersin Güneş Paneli Daxler Enerji, güneş enerjisi modülleri alanında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Şirket ev, iş yeri ve endüstriyel tesisler için çeşitli ebat ve kapasitelerde güneş panelleri üretmektedir. Bu paneller farklı ihtiyaçlara uyarlanabilir ve çeşitli kurulum seçenekleri sunmaktadır.

Güneş enerjisi en temiz enerji kaynağıdır. Tükenmeyen bir enerji kaynağıdır. Enerjinin gerekli olduğu hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. İşletme maliyetleri çok düşüktür. Doğal ve çevre dostu bir enerji kaynağıdır. Bu, çevreye zararlı hiçbir atık üretilmediği anlamına gelir. En erişilebilir enerji türlerinden biri olan güneş enerjisi, Türkiye’de ağırlıklı olarak sıcak su temini için kullanılmaktadır. Güneş sıcak su sistemi. Suyun nasıl ısıtıldığına, sistemde nasıl dolaştığına ve ne için kullanıldığına bağlıdır. Mersin Güneş Paneli Daxler Enerji.

Çatı Ges

Daxler Enerji Roof Ges (Çatı Güneş Sistemi), bir evin çatısına fotovoltaik paneller kurmak için kullanılan bir sistemdir. Güneş panelleri güneş ışığını yakalar ve elektrik üretir. Bu enerji evde kullanılmakta veya şebekeye beslenmektedir. Evde ve işte enerji tüketimini azaltmak için tasarlanan Roof Ges sistemi çevre dostu bir enerji kaynağıdır.

Çatı Ges, güneş ışığını enerjiye çeviren “fotovoltaik” bir teknolojidir. Güneş paneli ile elektrik üretebilmek için öncelikle AC/DC dönüştürücü ile doğru akımı alternatif akıma çevirmek gerekmektedir. Fotovoltaik modüller tarafından üretilen enerji, doğru akımdan alternatif akıma dönüştürülmektedir. Ve kamu elektrik şebekesine verilmektedir. Mersin Güneş Paneli Daxler Enerji.

Panel otomatik olarak çalışmaya başlamaktadır. Yeterli güneş radyasyonu varsa, üretilen elektrik otomatik olarak şebekeye beslenmektedir. Güvenlik nedenleriyle, gerilim, frekans ve şebeke yerleşimi kontrolleri, elektrik üretiminin ardından düzenli olarak tekrarlanır. Roof Ges kurulumu mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılması gereken bir işlemdir.

Öncelikle hesaplamalar ve ölçümler yapılarak evinizin veya iş yerinizin enerji ihtiyacı belirlenmektedir. Kurulacak sistemin yapısını ve çatı konumunu belirlemek için evinizin veya iş yerinizin çatısını ölçün. Güneş panelleri kurmayı planlamaktayız. Ardından, çatı için uygun bir yapı oluşturun ve panelleri birleştirin. Panolar monte edildikten sonra birbirine bağlanır ve enerji konvertörleri ile birleştirilmektedir.

×