Solar Panel İznik Solar Paneli İnönü Solar Paneli İnegöl Solar Paneli Yıldırım Solar Paneli Turgutlu Solar Paneli Tekirdağ Solar Paneli Tavşanlı Solar Paneli Susurluk Solar Paneli Sultandağı Solar Paneli Söke Solar Paneli Sivrihisar Solar Paneli Seyitgazi Solar Paneli Sandıklı Solar Paneli Osmangazi Solar Paneli Orhangazi Solar Paneli Odunpazarı Solar Paneli Nilüfer Solar Paneli Nazilli Solar Paneli Mudanya Solar Paneli Marmara Solar Paneli Manyas Solar Paneli Manisa Solar Paneli Mahmudiye Solar Paneli Kütahya Solar Paneli Kula Solar Paneli Kuşadası Solar Paneli Karacabey Solar Paneli Hocalar Solar Paneli Hisarcık Solar Paneli Gönen Solar Paneli Gökçeada Solar Paneli Gemlik Solar Paneli Gelibolu Solar Paneli Gediz Solar Paneli Ezine Solar Paneli Evciler Solar Paneli Eskişehir Solar Paneli Erdek Solar Paneli Emet Solar Paneli Edremit Solar Paneli Eceabat Solar Paneli Dumlupınar Solar Paneli Domaniç Solar Paneli Didim Solar Paneli Çanakkale Solar Paneli Çan Solar Paneli Bursa Solar Paneli Bozcaada Solar Paneli Bigadiç Solar Paneli Biga Solar Paneli Bayramiç Solar Paneli Bandırma Solar Paneli Balıkesir Solar Paneli Ayvalık Solar Paneli Ayvacık Solar Paneli Aydın Solar Paneli Akhisar Solar Paneli Afyonkarahisar Solar Paneli Şarköy Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 30. Temmuz 2023

Marmara Solar Paneli

Marmara Solar Paneli, dünyamızı ısıtan tükenmez bir enerji kaynağı olan güneş, teknolojik gelişmelerle hayatımızı kolaylaştırıyor. Solar panelleri günümüzde evlerde ve işyerlerinde güneşin ısı ve ışığını elektrik enerjisine dönüştürmek için kullanılmaktadır. Marmara Akıllı güneş panelleri sayesinde insan yapımı enerji kaynaklarından çok daha üstün durumdayız.

Daxler Enerji, yüksek verimliliğiyle de dikkat çekiyor. Bu verimlilik, daha az panel ile daha fazla enerji üretimi anlamına gelmektedir. Uzun vadeli maliyet tasarrufu için bizimle iletişime geçin. Bu, geleneksel fosil yakıtlara olan bağımlılığımızı azaltır. Zararlı karbondioksit salınımı engellenmektedir. Karbon ayak izinizi azaltan ve çevreyi koruyan bir şirketin parçası olun.

Petrol ve doğalgaz gibi şu anda kullandığımız enerjilerin yakında tükeneceğini ve bu yakıtlara dayalı  sistem ve altyapının tamamen çökeceğini söylemek abartı olmaz. Ama güneş enerjisi dünya var oldukça  ve insanlığın sonuna kadar var olmaya devam edecektir. Bu nedenle yapılan yatırımların kısa vadeli değil kalıcı olduğu unutulmamalıdır.

Solar Panelleri Evde Kullanılabilir mi?

Evde güneş panelleri kullanmak dünya çapında giderek daha yaygın hale geliyor. Özellikle yüksek verimli monokristal modüller, yüksek enerji gereksinimi olan evler için ideal ürünlerdir. Ancak, düşük enerji gereksinimi olan haneler için uygun maliyetli polikristal modüller kullanmanızı öneririz. Ev güneş paneli kullanıcıları öncelikle günlük elektrik tüketimlerini hesaplamalıdır. Bu sayede bu gereksinimler için gerekli olan modülün gücünü ve tipini belirleyebiliriz. Bu bilgiler olmadan  alınan paneller istenilen tasarrufu  sağlamayacaktır. Marmara Solar Paneli, Daxler Energy.

Güneş enerjisi santralleri hem binalara hem de şirket çatılarına kurulabilmektedir. Bu şekilde şirketin elektrik ihtiyacı karşılanmaktadır ve ayrıca ihtiyaç fazlası elektrik enerji tedarikçisine satılır.

Kişisel kullanımınız için ihtiyacınız olan güneş modüllerini doğru belirlemek, kullanılabilir bir elektrik enerjisi kaynağı sağlayacaktır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken noktaları kısaca şu şekilde sıralayabilirim:

  • Ortalama günlük enerji tüketiminin belirlenmesi,
  • Hanede kaç kişi yaşıyor
  • Alanın güneş ışığı aldığı süre,
  • Yerel iklim ve diğer çevresel faktörlerin belirlenmesi;
  • İlgili hücre sayısı, istenen plakayı yapmak için kullanılan teknikler ve malzemeler hakkında eğitici bilgiler,

Amaç, panel verimliliği ve performansı hakkında daha fazla bilgi edinmektir. Günümüzde güneş panelleri mevcut  elektrik hatlarını desteklemek ve tüm enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanılabilmektedir. Bu nedenle kullanım amacı da önemli bir kriter olarak kabul edilmektedir.

×