Keçiören Güneş Enerjisi
Daxler Enerji A.Ş. 30. Mayıs 2023

Keçiören Güneş Enerjisi

Keçiören Güneş Enerjisi, ile güneş gün boyunca sadece bir ışık kaynağından daha fazlasıdır. Çünkü güneşten dünyaya ulaşan  her parçacık (foton) dünyayı besleyen enerjiyi içerir. Güneş panelleri, fotovoltaik etki adı verilen bir süreçle güneş enerjisini kullanılabilir elektriğe dönüştürür. Üretilen elektrik her tüketim sisteminde tüketilmektedir.  Teorik olarak dünyaya bir saatte düşen güneş ışığı miktarı, neredeyse bir yıl boyunca tüm dünyanın ihtiyacını karşılamaya yetiyor.

Güneş enerjisinden yararlanmanın birçok yolu vardır. Bu enerjinin en yaygın kullanımı güneş panelleridir. Bu nedenle, bir güneş enerjisi santrali güneş panellerinden oluşur. Güneş enerjisi, güneş panelleri sayesinde elektriğe dönüştürülmektedir.

Artan dünya nüfusunun  enerji talebinin çoğu, sürdürülebilir enerji kaynakları yerine kömür, petrol ve doğal gaz gibi sürdürülemez fosil yakıtlarla karşılanacaktır. Fosil yakıtlar, dünyanın enerji ihtiyacının karşılanmasında önemli bir rol oynamakla birlikte, sınırlı ve sürdürülemez bir enerji kaynağıdır ve hava kirliliği üzerinde olumsuz etkileri vardır. Bu istenmeyen etkiler bizi daha temiz, daha güvenli ve sınırsız yenilenen enerji kaynaklarına ve  en önemlisi  güneş enerjisine yönlendiriyor. Keçiören Güneş Enerjisi, Daxler Enerji.

Güneş Paneli Fiyatı

Güneş paneli kiti fiyatı, güneş panellerini tek bir sisteme bağlayan bir pakettir. Bu araçlar evlerimizde ve işyerlerimizde kullandığımız elektriği üreten teknolojilerdir. Daxler Enerji, müşterilerine çeşitli boyut ve kapasitelerde güneş panelleri sunmaktadır.

Güneş paneli serisinin fiyatı, serinin boyutuna, performansına ve kalitesine bağlıdır. Daxler Enerji, müşterilerine ihtiyaçlarına uygun farklı güç seviyelerine sahip çeşitli güneş paneli kitleri sunar. Yatırım maliyetlerinde uzun vadeli tasarruflar, güneş modüllerinin dayanıklılığı nedeniyle amorti edilmektedir. Daxler Enerji yalnızca yüksek kaliteli güneş panelleri sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda uygun fiyatlı hizmetler de sunar.  Keçiören Güneş Enerjisi, Daxler Enerji.

Lisanslı elektrik üretim lisansı, bu, bir tüzel kişiye piyasada faaliyet göstermesi için verilen bir izindir. Ayrıca bu lisans  elektrik piyasasından satın alınabilmektedir. Üretim, enerji iletimi, dağıtımı, toptan/otopark satışı, market yönetimi, ithalat/ihracat işlemleri yapılabilmektedir. Lisanslar,  üretim, iletim ve dağıtım lisansları için minimum geçerlilik süresi 10 yıl olmak üzere en fazla 49 yıl için verilmektedir. Keçiören Güneş Enerjisi, Daxler Enerji.

×