Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 8. Ağustos 2023

İznik Güneş Paneli

İznik Güneş Paneli ile Daxler Enerji. Ülkemizin ana dış kaynak sektörü olan enerji sektörü. Yüksek kapasiteli güneş enerjisi santralleri kurun. Böylece 10 yıl dolar bazlı devlet alım garantisi ile yatırım yapabilirsiniz. Güneş enerjisi santrallerinde tarıma uygun olmayanları kullanarak ekonomiye kazandırabilirsiniz. Çatınızın veya otoparkınızın gerekli kullanımı karşılamadığı durumlarda, zemin güneş panelleri en ideal  çözüm olabilir.  Ülkemizde eskiden sadece sıcak su elde etmek için kullanılan güneş enerjisi ile  elektrik üretmek artık çok kolay.

İznik Güneş paneli performansı, kullandığımız elektrikli ekipmanı belirler. Portatif 380V güneş paneli hemen hemen tüm elektrikli cihazlarla çalışır. Taşınabilir bir 220V güneş paneli, çamaşır makineleri ve buzdolapları gibi cihazlara güç sağlamaktadır.

Öncelikle ev ve işyerlerinin enerji ihtiyacı hesaplama ve ölçümlerle belirlenmektedir. Kurduğunuz sistemin nasıl inşa edildiğini ve çatının nerede olduğunu görmek için evinizin veya iş yerinizin çatısını ölçün. Güneş panelleri kurmayı planlıyoruz. Daha sonra panellerin montajı için çatıya uygun bir yapı oluşturulmaktadır. Panolar monte edildikten sonra birbirine bağlanır ve enerji konvertörleri ile birleştirilir.

Güneşte meydana gelen reaksiyonlarla üretilen enerjinin bir kısmı dünyaya ulaşan ışıma enerjisidir. Radyasyonun paneller kullanılarak elektrik enerjisine dönüştürülmesi işlemi bu nedenle bir güneş enerjisi sistemini tanımlar.

Güneş Paneli Kullanmanın Faydaları

  • Gerekli elektriğin ücretsiz olarak karşılanabilmesi,
  • Enerji üretimi sırasında sera gazı oluşmaz,
  • Sektör geliştikçe istihdam ve yeni iş imkanları artıyor,
  • Paneller dünyanın her yerinde kullanılmaktadır,
  • Dağıtık enerji üretimine uygunluğu sayesinde daha düşük hat maliyetleri,
  • Güneş panelleri ile donatılan binaların değerinin artması,
  • Solar panel teknolojisi hala gelişmekte olan ve  açık sistemlerdir,
  • Şebeke hatlarından bağımsız  elektrik üretebilme imkanı sayesinde bağımlılığın azaltılması.

Elektrik faturanızı tamamen ortadan kaldırmak veya fazladan bir güneş paneli kullanmak mı istiyorsunuz? Daxler Energy’nin güneş modülleri çeşitli çıkış seviyelerinde mevcuttur. Bu sayede müşteriler ihtiyaçlarına uygun panellerden faydalanabilmektedir.  Daxler Enerji, ev  güneş paneli hesaplamaları, yüksek kaliteli malzemeleri ve üstün teknik tasarımı ile müşterilerine en iyi performansı sağlar. Bu paneller çevre dostu, güvenilir ve ekonomik bir enerji çözümü sunar. Daxler Enerji ayrıca müşterilerine satış, kurulum ve bakım hizmetleri de vermektedir.

Daxler Energy

×