Güneş Enerjisi
Daxler Enerji A.Ş. 31. Temmuz 2023

İnönü Güneş Enerjisi

İnönü Güneş Enerjisi Hizmetlerimiz için aldığımız ödeme koşulları EPS’ye tabidir. Böylelikle ödeme, proje süresince elde edilen elektrik tasarrufundan daha az olmalıdır. (EPS, projeye bağlı olarak minimum 4-10 yıl üretilmektedir.) Böylece sözleşme ömrü boyunca tasarruf etmiş olursunuz. Aracınızı kavurucu yaz sıcağından korurken kullanılmayan park yerleri daha estetik ve çevreci çözümlerle kullanılarak enerji ihtiyacınızı karşılayabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

İnönü Evde güneş paneli kullanılacaksa ve gerekli panel hesaplaması yapılmak isteniyorsa kullanım amacı göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun yanı sıra evdeki günlük enerji tüketimi, çatıda panel için elverişli alan ve bulunulan bölgenin ışınım verileri gerekir. Bu veriler elde edildikten sonra hesaplama kolayca yapılabilir. Hesaplama yaparken aşağıdaki formülden yararlanabilirsiniz:  Güneş Paneli Gücü (W) = Elektrik Tüketimi / 365 x Günlük Güneşlenme Süresi (Saat)

Elektrik faturası öder gibi veya size uygun bir ödeme planını seçin. Böylece sistemin taksitlerini ödeyerek anında tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

Şirketiniz Daxler Enerji ile güneş enerjisi kullanmaya uygun mu?

  • İşletmenizin bulunduğu bölgede ne kadar güneş radyasyonu var?
  • Şirketinizin enerji tüketimi ve elektrik abonelik sonuçları
  • Çatının boyutunun ve site tipinin solar panelleri kurulumu için uygun olup olmadığı
  • Güneş enerjisi santralinize uygunluğu,

Lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Daxler Enerji Smart güneş paneli, silikon hücreleri kullanarak gelen güneş ışığını  doğrudan elektrik enerjisine dönüştürür. Güneş modeli modüler bir yapıya sahiptir. Seri veya paralel olarak bağlanabilen solar modüller, yılın herhangi bir zamanında optimum bir yük sağlar. Teknoloji ilerledikçe birçok yenilik hayatımıza giriyor. Bu yenilikler hayatımızı kolaylaştırmakta ve bizi büyük harcama döngülerine götürebilmektedir. Yani ihtiyaç asla bitmez.  İyileştirme çalışmalarımızda, tüketimde durdurulamaz bir artışa tanık oluyoruz. Doğa bize tüm nimetlerini göstermeye hazır ama biz bilinçsiz tüketimimizle onu bile şaşırtıyoruz.

Çatınızı boş bırakmak yerine en popüler yenilenen enerji kaynağı olan güneş enerjisi sistemi ile enerji ihtiyacınızı karşılayabilmektesiniz. İster elektrik faturanız gibi taksitlendirin, isterseniz daha düşük bir ödeme planı kullanın ve hemen birikim yapmaya başlayın. İşletme maliyetlerinin önemli bir bölümünü oluşturan enerji maliyetlerini düşürerek rekabet gücünüzü arttırırsınız ve iş karlılığınızı artırabilirsiniz. Çatınız gereken alandan daha genişse faturanızı sıfırlamakla kalmaz, aynı zamanda ek gelir de sağlayabilmektedir. İnönü Güneş Enerjisi için bizlerle iletişime geçin.

Daxler Energy

×