Hadim Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 12. Mayıs 2023

Hadim Solar Paneli

Hadim Solar Paneli; nin performansı, kullanılabilecek elektrikli ekipmanı belirlemektedir. 380V taşınabilir güneş panelli hemen hemen her elektrikli cihazla çalışmaktadır. Taşınabilmekte bir 220V güneş paneli, çamaşır makineleri ve buzdolapları gibi cihazlara güç sağlamaktadır.

Solar panellerinin yüzeyine baktığımızda bu panellerin küçük hücrelere ayrıldığını görebiliriz. Her hücre iki ince silikon tabakasından oluşmaktadır. Güneş ışığı panele çarptığında, fotonlar iki silikon katman arasında bir elektrik alanı oluşturmaktadır. Bu nedenle elektrik alan, bara adı verilen ince metal şeritler tarafından toplanır ve bataryada depolanmaktadır. Büyüyen pazar payımız, yenilikçi DNA’mızı ve gelecek vizyonumuzu paylaşan iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin güveniyle mümkün olmaktadır.

Daxler Enerji‘yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Güneş enerjisi, zararlı gazlar yaymadan doğrudan güneş ışığından elde edilen temiz enerjidir. Güneşin hidrojen çekirdeklerinin yaklaşık yarısı birleşerek helyum çekirdeklerini oluşturur. Bu süre zarfında çok fazla enerji açığa çıkmaktadır. Güneş enerjisi, bu  enerji kaynakları arasında en önde gelen çözüm seçeneklerinden biridir. Yatırım maliyetleri ve kullanım kolaylığı gibi avantajlar, güneş enerjisi sisteminizin rekabette öne çıkmasını sağlamaktadır. Hadim Solar Paneli Daxler Enerji. Bu enerji türü hayatımızın birçok alanında etrafımızı sardığı gibi aynı zamanda evimiz, iş yerimiz gibi yerlerin ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için de kullanılmaktadır.

Esnek Solar Panel Nedir ? 

Mevcut güneş panellerinden daha hafif ve daha esnek malzemelerden yapılmakta güneş panelleri. Tekne, gemi, elektrikli bisiklet gibi önemli alanlarda yaygın olarak kullanılan bu ürün, eğimli çatılarda büyük avantaj sağlamaktadır. Sıradan güneş panelleri ile eğimli çatıya montajının zor olduğu projelerde dahi çatının yalıtımına zarar vermeden kurulmaktadır.

Esnek güneş paneli hafiftir ve mobil güce ihtiyaç duyduğunuzda taşımayı kolaylaştırmaktadır. Hadim Solar Paneli Daxler Enerji.

Yüzey kaplama konusunda da diğer modüllere göre önemli avantajlar sunmaktadır. Esnek güneş panelleri askeri sistemlerde, yatlarda, teknelerde, doğa gezilerinde ve kamplarda kullanılmakta ve taşınmaktadır. Bundan dolayı farklı enerji ihtiyaçlarını karşılamak için farklı güçlerde paneller mevcuttur. Ancak İnce film teknolojisinin yaygınlaşması bu ürüne olan talebi artıracaktır. Son olarak İnce film teknolojisi, silikon tabakaya esneklik kazandırmak için esnek bir yüzeye çok ince bir silikon tabakası uygulanarak yapılmaktadır.

×