Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 2. Ağustos 2023

Gelibolu Güneş Paneli

Gelibolu Güneş Paneli. Daxler Enerji, müşterilerine güneş paneli kiti fiyatlandırması için en iyi seçeneği sunuyor. Müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Şirket,  müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı kendine ilke edinmiştir. Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı güneş panelleri ile çevre dostu bir enerji kaynağı sağlamayı hedeflemektedir.

Güneşin sonsuz enerjisi, dünyaya zarar vermeyen veya ozon tabakasını olumsuz etkilemeyen sonsuz bir enerji kaynağı sağlar. Daxler Enerji güneş enerjisi, güneşten temiz yenilenen enerji üretir ve çevreye fayda sağlamaktadır.

Daxler Energy‘de ayrıca müşterilerimize özel çözümler sunmak zorunda hissediyoruz. Örneğin endüstriyel tesisler için büyük ölçekli güneş paneli sistemleri geliştirerek endüstriyel sektörde enerji tasarrufu sağladık. Yerli güneş paneli enerjisinin en büyük getirisi tek seferlik panel üretiminde ortaya çıkıyor. Ayrıca atmosferik emisyonlarımızın ötesinde herhangi  bir ek sera gazı salmıyoruz. Gelibolu Güneş paneli.

Güneş Panelleri Ne Kadar Dayanır?

Solar panellerinin ömrü 25 yıldır. Güneş enerjisi modülü üreticileri, enerji üretimi için güneş enerjisi modülleri için 25 yıllık bir hizmet ömrü belirtmektedir. Solar panelinin garanti süresi ne kadardır? Güneş panelinin garanti süresi ne kadardır? Güneş paneli üreticileri, güneş panelleri için 10 yıl, güç için 25 yıl garanti veriyor. 2023 yılında güneş modülü üretim değerine bağlı olarak en verimli güneş modüllerine 12 yıl ürün garantisi ve 30 yıl kapasite garantisi vardır.

Gelibolu Güneş Paneli Daxler Energy ile dünyaya düşen güneş ışığı miktarı, bugün dünyanın tükettiğinden 10.000 kat daha fazla enerji olacaktır. Dolayısıyla yeryüzüne isabet eden güneş ışınlarının sadece %0,01’i insanların enerji ihtiyacını karşılamak için verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Güneş panelleri ayrıca güneş ışığını elektriğe dönüştürür. Güneş paneline çarpan güneş ışığını emen güneş pillerinden oluşmaktadır.

Doğal kaynaklar yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Bu sebeple tüketim yenilenen enerji kaynaklarına olan eğilimi pekiştirmektedir. Bugün Daxler Enerji olarak yenilenen enerji kaynaklarını kullanarak tüketimimizi azaltmak için çalışıyoruz. Yenilenen enerji kaynakları denilince akla ilk  gelen güneştir.  Farklı modeller, küçük oyuncaklara güç sağlamaktan büyük binalara ve alanlara güç sağlamaya kadar geniş bir uygulama yelpazesine izin verir.

 

×