Esenyurt Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 11. Mayıs 2023

Esenyurt Güneş Paneli

Esenyurt Güneş Paneli kullanımı tüm dünyada giderek yaygınlaşmaktadır. Özellikle yüksek verimli monokristal modüller, yüksek enerji gereksinimi olan evler için ideal ürünlerdir. Ancak, düşük enerji gereksinimi olan evler için daha ucuz polikristal modüller kullanmanızı öneririz. Ev güneş paneli kullanıcıları öncelikle günlük elektrik tüketimlerini hesaplamalıdır. Bu, bu ihtiyaçlar için ihtiyaç duyduğunuz modülün gücünü ve türünü belirlemenizi sağlar. Ayrıca bu bilgiler olmadan panel satın almak istenilen tasarrufu sağlamayacaktır.

Güneş panelleri ev ihtiyaçlarınızı karşılar mı?

Kişisel kullanım için ihtiyacınız olan güneş panellerini belirlemek, kullanılabilir bir elektrik enerjisi kaynağı sağlar. Güneş enerjisi sistemlerinde en önemli konulardan biri güneş modüllerinin seçimidir. Fotovoltaik modüller kalite, garanti koşulları ve verimlilik açısından farklılık gösterir. En ucuz güneş modüllerini arıyorsanız, dikkate alınması gereken birçok şey var. Örneğin, en ucuz solar panel satıcıları genellikle garantileri göz ardı eder ve satış sonrası desteği ihmal eder. Kaliteli bir panelist tipik olarak 25 yıllık sorunsuz performans sağlar. Size bir garanti verebiliriz. Mümkünse bu tür firmalardan güneş paneli almaya çalışın.

Evinize, arabanıza, bahçenize veya ihtiyacınız olan her yere Daxler Energy Akşhir güneş panelleri ile güç sağlayın. Bir güneş paneli sistemi kullanarak yapmak kolay ve ucuz. İrili ufaklı birçok ürünü, makineyi veya sistemi çalıştıracak kadar enerji üretir. Güneş pili de denir. Yenilenebilir enerji kaynakları arasında önemli bir yer güneş enerjisi sistemlerinin beygir gücüdür. Silikon hücreler sayesinde güneş ışığını direkt olarak elektrik (doğru akım) enerjisine dönüştürür. Dönüştürücülere invertör de denir. Basitçe söylemek gerekirse, bir inverter, şehrin hat voltajına bağlı olarak bir aküden veya panelden gelen doğru akımı (DC volt)  alternatif akıma (AC volt) dönüştüren bir cihazdır.

Bu sayede güneşin ürettiği elektriği şehrin şebeke gerilimine çevirerek evlerimizde ve işyerlerimizde bulunan cihazların çalışmasını sağlıyoruz. Solar invertörler on-grid ve off-grid olmak üzere iki gruba ayrılır. Güneş panelleri kurmak mantıklı mı? Esenyurt Güneş Paneli ile elektrik faturalarından tasarruf edin. Doğru kapasitede güneş panelleri seçilerek üretilen enerji evin çatısında depolanmaktadır. Ayrıca gerekli elektroniğe güç sağlamak için kullanılmaktadır. Ayrıca çatıya kurulan güneş panelleri ile  elektrik üretilmekte ve üretilen elektrik bir dağıtım şirketine satılmaktadır.

×