Esenler Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 11. Mayıs 2023

Esenler Güneş Paneli

Esenler Güneş Paneli. Dünyanın ana enerji kaynağı olan güneş aynı zamanda sürdürülebilir ve tükenmez bir enerji kaynağıdır. Güneşten her yıl toplam 1,5 trilyon (1,5 x 1015) MW/h enerji gelir. Bu miktar, bir kişinin bir yılda kullandığı enerji miktarının 28.000 katıdır. Uluslararası Enerji Ajansı’na (IEA) göre Dünya’da 90 dakikalık güneş ışığı, dünyanın bir yıllık enerji ihtiyacını karşılamaya yetiyor. Daxler Enerji Esenler Güneş Enerjisi.  Yani güneş, insanlığın tüm enerji ihtiyacını karşılayacak enerjiye sahiptir. Bu, güneş enerjisinin daha verimli kullanılması için daha fazla yatırım gerektirir. Bu nedenle ihtiyaç duyulduğunda güneş enerjisinden faydalanmakta fayda vardır. Güneş enerjisi iki farklı teknoloji ile üretilir: güneş termal  teknolojisi ve güneş elektrik teknolojisi. Termal güneş enerjisi teknolojisi ile donatılan sistemler güneş enerjisinden ısı üretmektedir. Esenler Güneş Paneli, Daxler Enerji.

Yenilenebilir Enerji Kaynakları

Dünyayı kirletmediği ve gerekli enerjiyi tükenen kaynaklardan almadığı için ekonomik ve ekolojik bir seçimdir. Güneş enerjisi; güneş ışığının özel bir teknikle elektrik enerjisine dönüştürülmesidir. Güneş enerjisi dünyadaki en bol ve temiz enerjidir. Bu sayede çevreyi kirletmez ve gürültü yapmaz. Aynı zamanda yenilenen ve sürdürülen enerjiyi de içerir. Teknolojik ilerlemenin belki de en önemli faydası solar panelidir. Daxler Enerji Konut Güneş Enerjisi Çatı üstü güneş enerjisi sistemi, dağıtım şirketlerine elektrik satarak enerji fazlasının yurt dışına bağımlılığını azaltmayı ve evlere kendi kendine yeten enerji sağlamayı hedefliyor. Artık evinizin elektrik ihtiyacını karşılamak için çatınıza güneş panelleri ile güneş enerjisi sistemi kurabilirsiniz. Ayrıca dağıtım şirketleriyle yapılan sözleşmeler ile fazla elektrik Esenler Daxler Enerji güneş şebekesine satılabilmektedir. Güneş sınırsız ve bedavadır. Sıfır veya daha düşük enerji maliyetleri.

Çevreye ve canlılara zarar vermeyen temiz bir enerjidir. Modülerdir, portatiftir ve ihtiyaca göre sisteminize eklenmektedir. Elektriğin üretildiği yerde tüketim imkanı sunar. Son kullanıcılara yakınlık, iletim ve dağıtım ekipmanı ihtiyacını azaltır ve yerel elektrik hizmetlerinin güvenilirliğini artırır.

Eviniz için bir güneş enerjisi sistemine yatırım yapmaya değer. Bu, yatırılan sermayenin getirisinin yaklaşık 7,5 yıl olduğu anlamına gelir. Bir solar modül yatırımının finansal ömrü 25 yıldır. Toplamda 25 yıllık bir yatırım kendini 7,5 yılda  amorti ediyor. Esenler Güneş Paneli.

×