DAXLER ENERGY

Kaliteli Ve Yüksek Verimli Güneş Panel Sistemleri

1 GW Panel Üretim Kapasitesi

Şu ana kadar ürettiğimiz her panel çevreye, dünyaya ve insanlara iyi bir gelecek sağlıyor. Sen de güneş enerjisine geçerek bu geleceğe katkıda bulunabilirsin.

Negatif Karbon Etkisi

Temiz enerji dışındaki kaynakların size sağladığını enerjinin bir bedeli vardır. Ne kadar enerji o kadar karbon salınımı demektir. Güneş enerjisi ile karbon salınımı yapmazsınız

Ekolojik Denge Sistemi

Güneş enerjisi ile üretilen her watt elektrik dünya çapında bir ağacın kesilmesini engeller. Ekolojiye katkıda bulunur. Yalnızca enerji sağlamaz, gelecek nesillere de yeşil bir dünya bırakırsınız.

Düşük Yatırım Geri Dönüş Süresi

Uzun vadeli güneş enerji çözümleri uygulamak ve yönetmek için dengeli bir bilançoya sahip olmak önemlidir. Bu aynı zaman müşterilerinizle uzun vadeli bir güven ilişkisi kurmanıza imkan tanır.

Hakkımızda

35 Yıllık Tecrübe

Daxler Enerji A.Ş. Endüstriyel ve Derya ortak girişimi olup yenilikçi güneş paneli üretimi yapan güneş enerjisi ekipmanları ve güneş enerjisi çözümleri sunan bir teknoloji şirketidir.

MİSYON

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri kaliteli, uygun fiyatlı ve en hızlı şekilde üreterek müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutmak, bu şekilde topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayarak hedeflerini her geçen gün yükseltip daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen lider bir işletme olmak.

VİZYON

Teknolojik yeniliklerle sürekli gelişerek, sektöründe ilk tercih edilen, güvenilir ve saygın bir marka olmak

Haber bültenimize abone ol!

×