Buca Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 26. Mayıs 2023

Buca Güneş Paneli

Buca Güneş Paneli, yenilenebilir enerji kaynakları arasında çok önemli bir konuma sahiptir. Bu enerji sistemleri, karbon salınımını azaltarak doğayı koruyor ve enerji kaynaklarına olan bağımlılığımızı azaltıyor. Sonuç olarak, halk desteği güçlüdür. Kısacası, bir güneş enerjisi sistemi AAA olarak bilinen tüm nitelikleri sunar: satın alınabilirlik, kullanım kolaylığı ve kabul edilebilirlik. Bu sayede doğanın, üreticilerin ve kullanıcıların çıkarları aynı anda korunabilmektedir. Bu nedenle güneş enerjisi kullanımı hızla artmaya devam ediyor.

Güneş Panelleri Ne Kadar Dayanır?

Solar panellerinin ömrü 25 yıldır. Güneş enerjisi modülü üreticileri, enerji üretimi için güneş enerjisi modülleri için 25 yıllık bir hizmet ömrü belirtmektedir. Solar panelinin garanti süresi ne kadardır? Güneş panelinin garanti süresi ne kadardır? Güneş paneli üreticileri, güneş panelleri için 10 yıl, güç için 25 yıl garanti veriyor. 2023 yılında güneş modülü üretim değerine bağlı olarak en verimli güneş modüllerine 12 yıl ürün garantisi ve 30 yıl kapasite garantisi verilecek.

Akıllı Güneş Paneli

Daxler Enerji Smart güneş modülleri, gelen güneş ışığını doğrudan elektrik enerjisine dönüştürmek için silikon hücreler kullanır. Güneş pili modeli modüler bir yapıya sahiptir. Seri veya paralel  bağlanabilen güneş enerjisi modülleri, yılın her döneminde optimum yükleme sağlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza birçok yenilik girmiştir. Bu yenilikler hayatımızı kolaylaştırıyor ve  büyük harcama döngülerine yol açabiliyor. Yani ihtiyaç asla bitmez. İyileştirme çabalarımızda, tüketimin önlenemez bir artışına tanık oluyoruz. Doğa bize tüm nimetlerini göstermek istiyor ama biz  onu bile akılsız tüketimimizle şaşırtıyoruz.

Güneş enerjisi üretimini gerçekleştirmenin ilk adımı olarak güneş panellerinin montajı ile başlıyoruz. Buca Güneş Paneli, güneş enerjisini depolayan bir sistemdir. Bu nedenle  güneşin en çok vurduğu çatıya kurulmaktadır. Güney tarafındaki özel arazi çok daha karlı. Rüzgar güneş panellerinden esebilir. Bu nedenle, montaj işlemi mümkün olduğunca dayanıklı olmalıdır. Emirgazi’de güneş enerjisi. Daxler Enerji’de kendimizi müşterilerimize özel çözümler sunmakla yükümlü hissediyoruz. Örneğin endüstriyel tesisler için büyük ölçekli güneş paneli sistemleri geliştirerek endüstriyel sektörde enerji tasarrufu sağladık. Ülkedeki en büyük güneş paneli enerjisi verimi, tek bir panel üretiminden geliyor. Ayrıca atmosfere saldığımızdan daha fazla sera gazı salmıyoruz. Buca Güneş Paneli, Daxler Enerji.

×