Bozkır Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 10. Mayıs 2023

Bozkır Güneş Paneli

Bozkır Güneş Paneli ile elektrik için daha fazla para ödemek istemiyorsunuzdur. Ayrıca muhtemelen evinizde 25-26 güneş paneline ihtiyacınız var. Kendiniz kolayca hesaplayabilirsiniz. Öncelikle solar panel montajı yapılırken 10 kwh aşağı yukarı şeklinde bir düzenleme var. Ancak, iş yerinde yaygın olarak 10kwH kullanılır.

10 kWh altı güneş enerjisi panelleri kurmak için izin başvurusu yapmanız gereken yer evinizin bağlı olduğu elektrik santralidir. Eviniz şebekeden ayrıysa ve dağıtım hizmetlerini kullanmıyorsanız zaten izne ihtiyacınız yok. Şebeke bağlantılı 10kWh altındaki ev tipi güneş panellerinin hesaplanmasına ilişkin izinler bir GES belgesi şeklinde verilmektedir.

Ev kullanımı için güneş paneli fiyatları hesaplanırken tek başına panellerin fiyatı değerlendirilemez. Çünkü kapsamlı bir sistem gerektiriyor.

Güneş panelinden gelen güç bir invertör gerektirir. Pil ve şarj edilen pil gerektirmektedir, bu nedenle elektrik kesintisinde bile sorun olmaz. Daxler Enerji‘nin güneş modülleri çeşitli güç seviyelerinde mevcuttur. Bu sayede müşteriler ihtiyaçlarına uygun panellerden faydalanabilmektedir. Daxler Enerji, ev güneş paneli hesaplamaları, yüksek kaliteli malzemeleri ve üstün teknik tasarımı ile müşterilerine en iyi performansı sağlar. Bu paneller çevre dostu, güvenilir ve ekonomik bir enerji çözümü sunar. Daxler Enerji Bozkır Güneş Paneli ayrıca müşterilerine satış, kurulum ve bakım hizmetleri de vermektedir.

Ev İçin Bozkır Güneş Paneli

Daxler Enerji artık daha yeşil bir dünya için enerji üretmek amacıyla yeşil sistemler kullanıyor. Güneş Enerjisi en modern yenilenen enerji kaynağıdır. Dünya sürekli olarak güneş ışığına maruz kaldığı için gelen enerjinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi üzerine bazı araştırmalar yapılmıştır. Güneş modülleri olarak adlandırılanlarda, ışık elektrik enerjisine dönüştürülmektedir. Güneş panelleri, dünyaya çarpan güneş ışığını daha fazla enerji dönüşümüne ihtiyaç duymadan elektrik enerjisine dönüştürür. Fotovoltaik modüller olarak da adlandırılan fotovoltaik modüller, İngilizce fotovoltaik teriminden gelmektedir. Bu nedenle kelime, Yunanca ışık anlamına gelen phos ve elektromotor kuvvet anlamına gelen volt kelimelerinin birleşimidir.

Işığı elektriğe çeviren panel. Güneş ışığı bir güneş paneline çarptığında, Daxler Enerji güneş enerjisinden elektrik üretmek için özel bir fotovoltaik etki kullanır. Solar invertör tarafından üretilen elektrik, evlerde ve işyerlerinde kullanılabilen geleneksel elektrik haline gelir. Açıklanan basit işlemle, solar panelleri tarafından üretilen elektrik doğrudan kullanılır ve daha sonra kullanılmak üzere bir depolama biriminde depolanır. Pillerde depolanabilir veya fazlası şebekeye verilebilir.

Daxler Enerji A.Ş.
Adres: Büyükkayacık OSB Mah. 102. Cad. No: 3/1 42280 Selçuklu / Konya
E-Mail: info@daxlerenergy.com
Telefon: 444 95 77

×