Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 31. Temmuz 2023

Bigadiç Güneş Paneli

Daxler Enerji Bigadiç Güneş Paneli. Bir güneş enerjisi sistemi olan güneş paneli, yeryüzüne çarpan güneş ışınlarından yararlanmak için oluşturulmuş bir mekanizmadır. Kurulan sistemin verimine bağlı olarak güneş ışınlarından 0 dereceye kadar güneş enerjisi elde edilmektedir.

Daxler Bigadiç kendimizi müşterilerimize özel çözümler sunmakla yükümlü hissediyoruz. Örneğin endüstriyel tesisler için büyük ölçekli güneş paneli sistemleri geliştirerek endüstriyel sektörde enerji tasarrufu sağladık. Ülkedeki en büyük güneş paneli enerjisi verimi, tek bir panel üretiminden geliyor. Ayrıca, atmosfere saldığımızdan daha fazla sera gazı salmıyoruz.

Işığı elektriğe çeviren panel. Güneş ışığı bir solar paneline çarptığında, Daxler Enerji güneş enerjisinden elektrik üretmek için özel bir fotovoltaik etki kullanır. Solar invertör tarafından üretilen elektrik, evlerde ve işyerlerinde kullanılabilen geleneksel elektrik haline gelir. Açıklanan basit işlemle, güneş panelleri tarafından üretilen elektrik doğrudan kullanılır ve daha sonra kullanılmak üzere bir depolama biriminde depolanır. Pillerde depolanabilir veya fazlası şebekeye verilebilir.

Güneş enerjisi, doğrudan güneş ışığının duman, gaz veya diğer kimyasal yan ürün içermeyen bir süreçte elektrik enerjisine dönüştürülmesiyle üretilmektedir. Aslında, tüm yeşil enerji teknolojilerinin arkasındaki ana itici güç budur.

Yerli Güneş Paneli

Daxler Energy olarak solar modül fabrikalarımızda son teknoloji sistemler ve kaliteli hammaddeler kullanıyoruz. Eviniz veya işyeriniz için en verimli güneş panellerini üretiyoruz. Ürettiğimiz güneş panelleri çevre dostu ve dayanıklıdır. Ayrıca her türlü hava koşulunda dayanıklı ve güvenilirdir.  Bigadiç Güneş paneli fabrikamızda üretilen güneş panelleri çeşitli ebat, tasarım ve kapasitelerde üretilmektedir. Bu, evlerden işyerlerine kadar her  ihtiyaç için doğru güneş modülü çözümünü sunmamızı sağlar.

10 kWh altı güneş enerjisi panelleri kurmak için izin başvurusu yapmanız gereken yer evinizin bağlı olduğu elektrik santralidir. Eviniz şebekeden ayrıysa ve dağıtım hizmetlerini kullanmıyorsanız zaten izne ihtiyacınız yok. Şebeke bağlantılı 10kWh altındaki ev tipi güneş panellerinin hesaplanmasına ilişkin izinler bir GES belgesi şeklinde verilmektedir.

Daxler Energy‘nin güneş enerjisi, ortamdaki hava kirliliğini önemli ölçüde azaltır. Böylelikle Fotovoltaik sistemler bu şekilde tüketicilere elektrik tüketimlerinde yardımcı olur. Aynı zamanda sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmaya yardımcı olur. Güneş paneli çeşitleri şunlardır:

  • monokristal güneş modülü
  • polikristal güneş modülü
  • ince film güneş modülü

 

×