Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 31. Temmuz 2023

Aydın  Güneş Paneli

Aydın  Güneş Paneli, güneş panellerinin kullanımı tüm dünyada giderek yaygınlaşıyor. Özellikle yüksek verimli monokristal modüller, yüksek enerji gereksinimi olan evler için ideal ürünlerdir. Ancak, düşük enerji gereksinimi olan haneler için uygun fiyatlı polikristal modüller kullanmanızı öneririz.

Güneş panellerini uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine değer veren çevre dostu bir firma olarak sizler için buradayız. Aydın  Güneş Paneli, Daxler Energy de her konuda üstün  teknoloji ve kalite sunuyor. Güç kaybını ve enerji iletim kaybını en aza indirerek dolandırıcılık maliyetini ortadan kaldırın.

Bugün dünyadaki hemen hemen her işletmenin sorunsuz çalışması ve çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılaması için enerjiye ihtiyacı var. İnsanların ihtiyaçlarını karşılarken dünyaya onarılamaz zararlar verebilmektedir. Ancak enerji üretme özelliğinden dolayı solar panelleri ekonomik ve çevre dostu seçeneklerden biridir. Farklı modeller, küçük oyuncaklara güç sağlamaktan büyük binalara ve alanlara güç sağlamaya kadar geniş bir uygulama yelpazesine izin verir.

Daxler Energy, müşterilerine en iyi seçenekleri sunarak; müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Çatı Güneş Paneli

Bir çatıya monte edilirken, çatının eğim açısı çok önemlidir. Düz bir çatı üzerine inşa ederken, güneş panellerini eğmek için benzer hafif bir yapı eğilmelidir. Çatı beşik çatı ise eğim gerekli değildir. Güneş panelleri montajı yapılırken en önemli nokta panelin ön yüzünün güneye bakmasıdır. Ayrıca cephede gölge olmamasıdır.

Üretici tarafından tanınan bir performans garantisi değildir. Örneğin 10 yıl  verimliliğe sahip bir güneş paneli hala yeterli değil. Ancak 20 yıllık verimli güneş panelleri hala yeterli değil. 2018 yılında bu değer seviyesine geri dönecek ve faydalı ömrü 30 yıla yaklaştıkça önceki seviyelerine geri dönecektir. Zorlu çevre koşulları ve modülün nadiren temizlenmesi de modül verimliliğini azaltan önemli faktörlerdir.

Güneş enerjisi paneli sistemi, özel olarak tahsis edilmekte olan bir alana, bir aracın çatısına veya elektrik sağlayan bir binaya kurulmaktadır. Dünya çapında kullanılan en yaygın güneş paneli türleri, monokristal güneş panelleri, polikristal güneş panelleri, ince film güneş panelleri, esnek güneş panelleri ve şeffaf güneş panelleridir. Aydın  Güneş Paneli.

×