Akdeniz Güneş Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 25. Mayıs 2023

Akdeniz Güneş Paneli

Akdeniz Güneş Paneli Daxler Enerji. Bütçenize göre yüksek verimli bir güneş enerjisi üretim sistemi tasarlayacağız. Güneş panellerinin evlerde kullanımı tüm dünyada giderek yaygınlaşmaktadır. Özellikle verimli monokristal modüller, yüksek enerji gereksinimi olan evler için idealdir. Ancak, daha düşük enerji gereksinimi olan evler için daha ucuz polikristal modüllerin kullanılmasını önermekteyiz. Ev güneş paneli kullanıcıları öncelikle günlük güç tüketimlerini hesaplamalıdır. Bu, bu ihtiyaçları karşılamak için gereken gücü ve modül tipini belirlemenizi sağlamaktadır. Bu bilgiler olmadan panel satın almak istenilen tasarrufu sağlamayacaktır. Akdeniz Güneş Paneli Daxler Enerji.

Arazi Ges

Daxler Enerji Arazi Ges, bir güneş enerjisi santralinin kurulmasıyla ilgili tüm mühendislik, tedarik ve inşaat sürecini kapsar. EPC, proje riskinin en aza indirilmesi açısından çok önemli bir hizmettir. Proje satın alma ve inşaat işi (EPC) güneş enerjisi santralini kuracak teknik yeterliliğe sahip olmalıdır. Anahtar teslimi olarak bir yüklenici kiralamak aşağıdaki avantajları sunmaktadır.

Tüm güneş enerjisi projeleri için yatırım hedeflerini karşılamak. Bunu başarmak için paylaşılan görevler, paylaşılan sorumluluklar ve risk yönetimi gerekli ve önemlidir.Akdeniz Güneş Paneli Daxler Enerji. Bu nedenle güneş enerjisinin üretim aşamasında doğru projelerin hayata geçirilmesinde yetkin ve iyi kaynaklara sahip bir EPC firması kilit rol oynamaktadır.

Daxler Enerji Arazi Ges kurulumu için sırasıyla yapılması gerekenler şu şekildedir:

  • Belirtilen bölge içerisinde radyasyon değeri 1620 kWh/m2 ve üzerinde olan ülkeler belirlenmektedir. Belirlenen arazi, orman, tarım alanı, sit alanı, maden alanı veya yol veya boru hattı gibi kamu proje alanı değildir. (Ek-1 EPDK Kurul Kararı).
  • Belirli bir ülkenin GES yatırımı için uygun olup olmadığı konusunda onay gerekmektedir. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı veya ilgili bakanlıklar tarafından onay verilecektir.
  • Ölçümler yapılacak, tesisatın fotoğrafları çekilecek ve MGM’de belirtilen başvuru formu MGK’ya başvurulacaktır. Tebliğ Ölçüleri Yapılmıştır.

Akdeniz Güneş Paneli Daxler Enerji güneş paneli kurulumları hizmetinizdedir. Güneş enerjisi, bir sıcak su sisteminin oluşturulmasında akla gelebilecek her türlü teknolojik cihaza güç sağlama potansiyeline sahiptir. Odak noktası, artık bu uygulamalarda yaygın olarak kullanılan fotovoltaik sistemlerdir.

×