Ahırlı Solar Paneli
Daxler Enerji A.Ş. 7. Mayıs 2023

Ahırlı Solar Paneli

Daxler Enerji Ahırlı Solar Paneli kurulumları hizmetinizdedir. Güneş enerjisi, bir sıcak su sisteminin oluşturulmasında akla gelebilecek her türlü teknolojik cihaza güç sağlama potansiyeline sahiptir. Odak noktası, artık bu uygulamalar için yaygın olarak kullanılan fotovoltaik sistemlerdir. Öncelikle güneş enerjisi sistemi seçerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Güneş enerjisi sistemlerine öncelik verilmesi çok önemlidir. Bu da sistemin o mahallin elektrik veya ısıtma ihtiyacını karşılayabilecek seviyede olduğu anlamına gelmektedir.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir diğer detay da güneş sisteminin yerleşimi. Güneş panellerinin montajı çok dikkatli yapılmalıdır. Aksi halde sistemdeki en küçük aksaklıklar bile güneş enerjisinden beklenen faydayı sağlayamaz. Ahırlı Solar Paneli. Peki bir güneş enerjisi sistemi veya güneş paneli kurulumu nasıl çalışır ve nelere dikkat etmeniz gerekmektedir? Güneş paneli kurulumu için öncelikle sahip olmanız gereken başlıca malzemeler şu şekildedir;

  • Güneş paneli
  • Akü
  • Şarj kontrol cihazı
  • 1 çift MC4 konnektör (dişi ve erkek soket)
  • 1 takım solar kablo (4lük ya da 6lık olmakta)

Elbette bu malzemelerin mukavemeti ve cinsi farklıdır ve her biri için uygun olan mukavemet ve tipin seçilmesi gerekmektedir. Ayrıca bu malzemelerin cinsi odanın enerji ihtiyacına bağlı olarak çok önem kazanmaktadır. Bu nedenle öncelikle odanın enerji ihtiyacını belirlemek mantıklıdır.

Esnek Solar Panel Nedir ? 

Mevcut solar panellerinden daha hafif ve daha esnek malzemelerden yapılmış güneş panelleri olmaktadır. Tekne, gemi, elektrikli bisiklet gibi önemli alanlarda yaygın olarak kullanılan bu ürün, eğimli çatılarda büyük avantaj sağlamaktadır. Sıradan güneş panelleri ile eğimli çatıya montajının zor olduğu projelerde dahi çatının yalıtımına zarar vermeden kurulmaktadır.

Esnek güneş paneli hafiftir ve mobil güce ihtiyaç duyduğunuzda taşımayı kolaylaştırmaktadır. Ahırlı Solar Paneli. Gelecekte tüm binalarda kullanılmakta olan esnek güneş modülleri olmaktadır. Yüzey kaplama konusunda da diğer modüllere göre önemli avantajlar sunmaktadır. Esnek güneş panelleri askeri sistemlerde, yatlarda, teknelerde, doğa gezilerinde ve kamplarda kullanmakta ve taşınmaktadır.

Ahırlı Solar Paneli Daxler Enerji. Farklı enerji ihtiyaçlarını karşılamak için farklı güçlerde paneller mevcuttur. İnce film teknolojisinin yaygınlaşması bu ürüne olan talebi artıracaktır. İnce film teknolojisi, esnek bir yüzeye çok ince bir silikon tabakası uygulanarak silikon tabakaya esneklik kazandırılarak yapılmaktadır.

Daxler Enerji A.Ş.
Adres: Büyükkayacık OSB Mah. 102. Cad. No: 3/1 42280 Selçuklu / Konya
E-Mail: info@daxlerenergy.com
Telefon: 444 95 77

×